Çarşamba , 4 Ekim 2023
Güncel
Anasayfa / Teknoloji / ZyXEL 25.Yılı Geride Bıraktı

ZyXEL 25.Yılı Geride Bıraktı

25th-banner-900x380

25 yılını geride bırakan ZyXEL, 1989 yılında Dr. Shun-I Chu tarafından kuruldu ve şuanda Dünyanın en büyük ağ teknolojileri şirketleri listesi arasında yer alıyor.

ZyXEL başkanı Gordon Yang, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.

25 yıllık geçmişimize baktığımızda inanıyorum ki başarıda ki en büyük anahtar inovasyona olan inancımız olmuştur. Bunun haricinde sürekliliğimiz ve güvenilirliğimiz ZyXEL başarısının altındaki en önemli etkenlerdir. ZyXEL her zaman en iyi ekiplerle birlikte çalıştı ve şu anda da birbirine güvenen ve ortak amaca odaklanmış harika bir ekibimiz var. Her zaman müşterilerimizi ilk sırada tuttuk. Bir teknoloji şirketi vizyonuyla başlayan yolculuğumuz bir marka firmasına doğru gitmektedir. Ve kesinlikle eminim ki bu ekibimiz ile başarıya ulaşacağız.

ZyXEL’in kurucusu Dr. Shun-I Chu

Bu yıl ZyXEL’in 25. yılını kutluyoruz. 1989 yılındaki başlangıç günlerimizi halen çok taze bir anı olarak hatırlıyorum. Tek amacımız dünyanın çok önünde olarak lider ürünler geliştirmekti. Çeyrek asırlık ömrüne baktığımda ZyXEL’in birçok dönüşüm geçirdiğini ve zorluğu atlattığını görüyorum. Bu değişim ve zorluklar her zaman ZyXEL’in itici gücü olmuştur. ZyXEL bu 25 yıl içerisinde bir modem üreten küçük bir ekipten, tüm dünyaya yayılmış, genişbant ağ endüstrisinin küresel liderlerinden biri haline geldi. Bu güne kadar tüm dünyaya 20’den fazla ilk ürün tanıştırdık ve 100 milyondan fazla ürünü piyasaya sunmuş olduk. Tüm bu başarımızın sırrı, çalışanlarımız ve iş ortaklarımızın “birlikteliği” ve “çalışması” ile mümkün olmuştur ki bu kelimeler Çin’ce ismimiz olan “He-Chin”i oluştururlar. Tüm dünyadaki iş ortaklarımız ve çalışanlarımıza bunu başarmamızda bizlere destek oldukları için teşekkür ediyorum. Ayrıca bizlere güvenen ve en iyi geri bildirimleri veren tüm müşterilerimize de minnettarım. ZyXEL çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve müşterilerimizin özverileri olmadan bu kadar ileriye gidemezdi.

ZyXEL, tüm sektörde güvenilir ve yenilikçi yaklaşımları ile bilindiğini belirten ZyXEL Türkiye Genel Müdürü Vefa Tarhan ise şöyle konuştu:

1989 yılında kurulan ZyXEL bu yıl 25. yılını kutluyor. İlk modemin üretildiği 1991 yılından bu yana her zaman yenilikçi ve pazarın önünü açan ürünler geliştirmeye, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza en yenilikçi teknolojileri, güvenilir ve yüksek kalite ürünler ile birleştirip ulaştırdık. 2007 yılından bu yana Türkiye’de kendi ofisi ile faaliyetlerini sürdüren ZyXEL, genişbant teknolojilerinin en yenilikçi ve güvenilir markası olarak her geçen sene pazar payını artırarak büyümeye devam etmektedir. Nihai tüketiciden, iş dünyası ve telekom sektöründeki kurumlara kadar farklı segmentte müşterilerimizi daima en yüksek kalitede ürünler ve hizmetler ile buluşturduk. 7. yılımızda da müşteri odaklı özel danışmanlık çözümlerimiz ile büyüme hedeflerimizi iki katına çıkardık. ZyXEL’in küresel büyümesinde elde ettiği deneyimleri, teknolojik avantajı ve yenilikçi ürünleri Türkiye’de kurumların hizmetine sunuyoruz. Onların iş potansiyellerini geliştirebilecekleri, maksimum verimlilikte çalışabilecekleri geleceğe hazır altyapı imkanı yaratmaya ve iş alanlarında rekabetçi olmalarına katkı sağlayan fırsatlar oluştur maya devam edeceğiz.

ZyXEL firmasına CihanBlog olarak bizde başarılarının devam etmesi dileğinde bulunuyoruz.

Fatih Toprak Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 9.276


Bilgisayar delisi, hayatını deli dolu yaşamayı seven akıl hastası bir yazar!