Salı , 29 Eylül 2020
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Eleştiri / Yurtiçi Kargo Şikayet

Yurtiçi Kargo Şikayet

Maalesef söz verdiğiniz gibi değil

Yurtiçi Kargonun meşhur sloganı söz verdiğimiz gibi ye karşılık bir başlık ile başladım yazıma. Gerçekten de söz verdikleri gibi değil maalesef.

Yaklaşık 2 hafta önce yurtiçi kargo ile bir görüşme yaptık. Anlaşmaya varıldı ve diğer kargolar ile anlaşmamızı askıya aldık. Sağolsun genel müdürlükleri yaklaşık 1 haftadır kapıda ödeme anlaşmasını sonuçlandıramadı. Şimdi de 2 gün sonrasına gün attılar. Pazartesi olabilir dediler. Bakın dikkat. Olabilir !

Yurtiçi Kargo Nevşehir Şubesinin müdürü ile çok samimi olduğumuz halde kendisi de bu durumda çaresiz bizden özür dilemekle yetindi. Çünkü bu işe genel müdürlük karar verdiği için kendisinin bir şey yapması imkansızdı.

Şu an 1.000 TL’yi geçmiş kapıda ödeme satışım var ve bunun bedelini kim ödeyecek. Yurtiçi Kargo böyle burnundan kıl aldırmaz tavırı ile ne kadar devam eder bilmiyorum. Çünkü eninde sonunda bir rakip onu alt edecektir. Bir örnek vereyim. Yıllardır Microsoft burnundan kıl aldırmaz iken şu an Google’dan dolayı artık müşterilerine taviz üstüne taviz vermeye başladı.

Sağolsun Yurtiçi Kargo’yu da onları tercih edene kadar tabiri caizse yalvarışlarını, tercih ettikten sonra da burunlarından kıl aldırmayan tavırları ile hatırlayacağız. Dostlar siz de bunu görün kü aynı sıkıntıya düşmeyin. Siz siz olun. Yurtiçi Kargo ile anlaşacaksanız bile yedekte bir kargo bulundurun ki yüzüstü bırakılmayın. Ben yaptım siz yapmayın !

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.476.442


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.