Salı , 18 Haziran 2019
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Eleştiri / Yunanistan Rahat Bir Nefes Alacak

Yunanistan Rahat Bir Nefes Alacak

Sayın Kılıçdaroğlu seçimler için meydanlarda o kadar fazla atmaya başladı ki sosyal medya da bile alay konusu oldu.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu 30 Mayıs 2011de Kırıkkaleden Boluya uçarken helikopterde ilginç cümlelere imza attı.

Hürriyet muhabiri Zeynep Gürcanlıya konuşan Kılıçdaroğlu "CHP olarak projelerimiz var. İktidara geldiğimizde bu projelerimizle Yunanistana da yardımcı olacağız. Gerekirse biz de Yorgo Papandreunun mücadelesine destek oluruz. Dayan Yorgo, geliyoruz” dedi.

Tabi durum böyle olunca bir usta grafiker arkadaşımız yukardaki resmi yapmış. CHP’nin Türkiye rahat bir nefes alacak sloganını değiştirerek Yunanistan rahat bir nefes alacak şekline dönüştürmüş.

Gerçekten merak ediyorum Kemal Kılıçdaroğlu daha ne kadar abartılı vaadlerde bulunacak. Hem aklıma gelmişti. Filistine yardım konusunda kendisi Tayyip Erdoğan’dan için sen önce kendi aç halkına bak diyordu. Kendisi de Yunanistan ile ilgileniyor. Garip bir çelişki 🙂

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.398.811


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.