Çarşamba , 7 Haziran 2023
Güncel
Anasayfa / Teknoloji / Yeni Mercedes-Benz Actros

Yeni Mercedes-Benz Actros

01_Startseiten-Template_LKW_Neuer_Actros_4

Bir tırın bu kadar etkileyici kimin aklına gelirdi ki .

Mercedes-Benz denildiğinde çoğu insanın aklına gelen ilk şey lüks arabalar olur, lüks tasarımlı ve pahalı araçlar. Üst sınıfın üst sıralarda yer alan araçlar, ne kadar ünlü olsalar da bu araçların hiç biri kendi sınıfının pazarında. Belirli bir Mercedes-Benz aracı kadar baskın bir yer edinebilmiş değildir.

İşte bu tırdan söz ediyoruz Avrupa da en çok satan tır bu. Mercedes -Actros.

Aslında Actros bu üst sınıf alman markasının gerçekten gözdesi tam 3 kez uluslararası oylarla yılın tırı seçildi bu diğer tırların hala kıramadığı bir rekor hatta bu tırın merakları 10 yılın tırı seçildi fakat Mercedes-Benz asla kazandıkları ile yetinmiyor Actros 16 yıldır ilk kez baştan aşa yenileniyor

Gelecek Almanya’nın 700 yılık bir kentinde şekilleniyor Wörth dış mahallerinde Rhein nehrinin kıyısında Mercedes tırlarının yuvasında olan mega fabrika işte burada çok geniş bir alanda yer alıyor .

Sanki bir tır değil de çok gizli bir silah üretiyorlarmış gibi görünüyor. Bu duvarların devlet sırrı gibi korunan yeni model gizleniyor.

O kadar özel ki geliştirilmesi tam 8 yıldan fazla sürüyor ve 1 Milyar Euro Mâl olmuş yeni modellin sırrını koruya bilmek için dışarıdan kimsenin görmesine izin verilmiyor. Fakat şimdi tüm kural değişiyor.

21.yüz yılın çök özel aracının dünyanın en büyük tır fabrikasında üretiliyor

İşte karşınızda yeni Mercedes-Benz Actors.

thenewactrosisreadytoorder2-1

04_DB_SLT_20130716_030_2_b_1230x740_3

01_01_Full-saving-ahead-Actros-Predictive-Powertrain-Control_1

mb_the-new-actros_wallpaper-02_1280x1024

Fatih Toprak Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 8.956


Bilgisayar delisi, hayatını deli dolu yaşamayı seven akıl hastası bir yazar!