Çarşamba , 7 Haziran 2023
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Eleştiri / Yapı Kredi Sanal Pos Şikayet

Yapı Kredi Sanal Pos Şikayet

Yapı Kredi Sanal Pos’u kullanan bir e-ticaret firmasının yöneticisiyim. Sanal Pos’u blokeli olarak ayarlamışlar. Ertesi gün hesaba geçen şekilde ayarlanmasını istedik. Nevşehir Merkez şubeye de gittik. Bir kaç kez dilekçe verdik. Kobi’deki arkadaş sağolsun(!) pek bizle ilgilenmedi. Ne bir geri dönüş yaptı ne de bir yol gösterdi. Tekrar tekrar gittiğimizde konuyu hatırlamıyordu bile. Bu konuyu dediğimizde banka kabul etmiyor vs. gibi bir bahane uyduruyordu. Bizi arayacağını söyleyip aramıyordu.

Aylık 6 banka’dan toplamda 75.000 – 100.000 TL kart çeken bir firmayız. Peşin fiyatına taksit kampanyalarımız var. Ama yapı kredide peşin fiyatına taksiti kaldırdık. Parayı tek çekimde 45 günlük blokeli almak istemiyoruz. Taksitlide blokeyi hele hele hiç istemiyoruz.

Umarım mesajım Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine ulaşır da işimiz görülür. Böyle giderse peşin fiyatına taksit seçeneğini kapattığımız gibi Yapı Kredi sanal posu da kullanmayacağız. 🙁

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.638.032


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.