Perşembe , 21 Ekim 2021
Güncel
Anasayfa / Yazılım / Wordpress / WordPress Prosense Tema

WordPress Prosense Tema

Prosense tema Optimized Adsense Temalar arasında gelmektedir. 09 Haziran 2010 itibariyle benim blogumda Prosense tema. Ama ben kendime göre uyarladım. Prosense Temanın en önemli özelliği reklam gelirlerinizde en iyi sonucu vermek. Yani en fazla kazanç sağlamak adına optimize edilmiştir.

Size şunu söyleyebilirim ki Prosense Tema bu konuda oldukça başarılı ve ben bile bu kadar başaralı olacağını tahmin etmiyordum. Denedim ve sonucu gördüm. Size de tavsiye ederim. Ama grafik kalitesi açısından oldukça kötü seviyede. Ben de bunu bildiğim için biraz optimize ettim. Tabi benim de sitem grafiksel açıdan çok başarılı sayılmaz.

Prosense temayı başarılı kılan Google Adsense seminerlerine katılmış birinin yaptığı ayarlardan olması diyorum. Ziyaretçileri sıkmadan içeriğe kolay ulaşmasını sağlarken reklam vermek en başarılı sonuç almanızı sağlıyor. Prosense tema ile 10k özgün ve sektörel konusu olan biri yaklaşık 1.000 – 2.000 TL arası para kazanabilir. Tabi bu sürece çıkmak hiç kolay değil. Belki 2-3 sene emek harcayacaksınız. Ama sonunda çok ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Prosense Tema İndir : İndir

Rar Şifresi: www.cihanblog.com

Prosense Temanın 3 rengi de var. Ben mavi, gri ve kahverengi olan tek bir dosyada zipledim ve öyle sizle paylaştım. Siz beğendiğinizi yerleştirirsiniz.

 

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.544.220


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.