Salı , 13 Nisan 2021
Güncel
Anasayfa / Yazılım / Wordpress / WordPress Hosting Problemi

WordPress Hosting Problemi

WordPress sitemi barındırma sorunları yaşamaya başladım son zamanlarda. Bağlı bulunduğum hosting firması güvenlik adına saçma sapan işler yapmaya başladı. Bu da benim blog yazmamı engelledi gerçekten. Sitem geçenlerde hosting kaynaklı problemlerden dolayı iki kere hacklenmişti. Bu olay üzerine bayağı bir atışmıştık hosting firması ile. Bunun üzerine firma çok sıkı güvenlik önlemi aldı. O kadar güvenlik önlemi aldı ki konu açarken bile hata alıyorum.

Firma ile görüştüm. Fakat hiç oralı bile olmadılar. WordPress Hosting’te adam gibi bir firma var mı bilemiyorum. Ama ben yabancı bir kaynağa geçmeye karar verdim. Host Gator firmasına başvurdum bakalım. Oraya geçiş yapacağım arkadaşlar geçiş esnasında umarım bir problem olmaz.

WordPress’te kaliteli bir hosting bulmam gerekiyor. Umarım ciddi bir hosting satın almışımdır.

Saygılarımla,

Cihan KÜSMEZ

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.510.657


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.