Pazar , 25 Ağustos 2019
Güncel
Anasayfa / İşletim Sistemi / Windows / Windows 8 Yorumları

Windows 8 Yorumları

Windows 8 Yorumları

Windows 8 Yorumları

Yaklaşık bir yıldır Linux kullanan biri olarak, Windows ile ilgili bir blog yazısı yazmak zorunda kalacağım aklıma gelmezdi.

Dükkanda ana makina olarak kullandığımız bilgisayara Windows 8 İşletim sistemi kurduk. Windows 8 hız açısından Windows 7’den daha güzel olsa da, görsellik açısından da mükemmel olsa da ben beğenemedim.

Çevremdeki sorduğum kişiler de pek beğenmediklerini söylüyorlar. Açıkçası Windows 8 için verdiğim paraya acıdım. Windows 95’den bu yana başlat çubuğunu kullanan, hatta bunun için bilgisayarlara windows logolu tuş koyduran Microsoft, ne hikmetse bir karar almış, başlatı kaldırıp abuk subuk bir panel koymuş. O kadar çok kullanım zorluğu yaşıyorum ki anlatamam. Adeta bilgisayarı yeni görmüş insan gibi oldum.

Her firmanın standartlarında devam etmesinin çok önemli olduğunu düşünmekteydim. Şimdi daha fazla düşünüyorum.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.410.610


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.