Pazar , 14 Ağustos 2022
Güncel
Anasayfa / İnternet / Webmasterlar Platformu : r10.net

Webmasterlar Platformu : r10.net

Web dünyasına giriş yaptıysanız ve internet için tasarım yapmak istiyorsanız, kısaca internet üzerinden para kazanmak istiyorsanız bir çok kişinin bu konuda sohbet ettiği büyük bir site olan r10.net’i sizlere tavsiye ederim. Bir çok bilişim konusunda bilginin olduğu dünya alexa sıralamasında ilk 1.000 de olan büyük bir site.

Burada bir çok konu hakkında bilgi bulabilirsiniz. Fakat bir problem var. Herkes kayıt olamıyor. Bir webmaster’dan davetiye almanız gerekiyor. Davetiyesiz giriş yapma şansınız yok. Davetiyeniz olsa bile gmail,hotmail vs. gibi ücretsiz mail sistemlerini kabul etmiyorlar. Sadece kendi sitelerinizden mailleriniz olması lazım. Peki neden bu kadar güvenlik ? Bunun sebebi şu. R10.net içeriğini çöplüğe dönüştürmek istemiyor ve gerçek webmasterları bir arada topluyor ve gerçek ticaret yapılıyor burada. Bu yüzden çoluk çocuğun girmesini istemiyorlar.

R10.net davetiyesi arıyorsanız ve ben de olursa size verebilirim. Sadece yazmanız yeterli.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.586.552


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.