Cumartesi , 8 Ağustos 2020
Güncel
Anasayfa / Yazılım / Vbulletin Lisans Satışı

Vbulletin Lisans Satışı

Vbulletin site kurmak isteyip de orjinalinin lisansını ödeyemeyen arkadaşlar, 180$ bütçenize çok ağır geldiğini biliyorum. Peki 120-130 TL’ye 2. el lisans alsanız da bütçenizi yormasanız nasıl olur ?

Evet ben de bir zamanlar orjinal lisans almıştım. Bütçemi çok zorlayalarak. Ta ki bir arkadaşla tanışana kadar. Arkadaşım işinin uzmanı gerçekten. Lisans fiyatları sürekli değişiyor. Çünkü ne kadar ucuza alırsa o kadar ucuza size verebilir. Peki 2. el lisans nasıl oluyor ? İşte en önemli soru. Normalde Vbulletin kurallarına göre lisans satmak yasak. Ama bu vbulletin kuralı. Daha fazla lisans satmak için 2. el lisans satışına karşılar. Düşünün bir site battı server ücretlerini ödeyemiyor. Lisans elinde mi patlasın. Onu ucuzdan satıyor. İşte bu arkadaşımız böyle lisansları topluyor ve 2. el olarak bizlere veriyor.

Lisans Satın Aldığım Yakalanır mı ?

İmkansız. Çünkü arkadaşımız owned lisansları. 40$ ödeyerek uzatıyor. O sırada size veriyor. Bir kaç vbulletin açığını da öğrenmiş kendisi buradan lisans satışı yapıyor. Öyle profesyonel ki size e-posta hesabı bile veriyor. Yani lisans benim mailime kayıtlı değil diye endişelenmeyin. Bu maili de siz alınca sorun kalmıyor. Belli bir süre sonra da siz lisansa kendi mailinizi kaydediyorsunuz.

Lisans almak isterseniz lütfen benimle irtibata geçiniz arkadaşımla sizi tanıştırayım.

Herkese iyi forumlar 🙂

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.469.697


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.