Cuma , 15 Ocak 2021
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Eleştiri / VakıfBank Şikayet

VakıfBank Şikayet

Selamün aleyküm;

vakıfbank şikayet

Bu blogta bir çok şikayet yazısı var,bu yazılar sayesinde yapılan ihmalkarlıkları , hataları , sorumsuzlukları öğrenmiş olduk. Bunlara bir yenisini de ben ekliyorum ne yazık ki. Başımdan geçen bir olayı size elimden geldiğince aktarmak istiyorum.

Öğrenci-kimlik-kartı

Ben Açıköğretim İlahiyat Fakültesi’ni okuyorum.Kayıt yapıldıktan sonra biz öğrencilere Öğrenci Kartı veriliyor. Bende her öğrenci gibi Öğrenci Kartımı almak için Kasım ayında büroya gittim. Öğrenci Kartımın geldiğini söylediler. Görevli ,Vakıf Bank’tan gelen zarfı açıp kartımı çıkardığında kart üzerindeki fotoğrafımın belirsiz çıktığını ve geri verileceğini söyledi. Ben daha kartımı 2 dakika bile elimde tutamadan tekrar görevlilere teslim ettim. Sınava yakın gelip alabileceğimi söylediler,ilk sınavımız 14-15 aralıkta olacağı için bir hafta öncesinden büroya gidip kartımı almak istedim,bana gelmediğini ve bir sonraki sınava yetişeceğini söyleyip onun yerine geçerli olacak belgeyi verdiler.Daha sonraki 2.sınavımız ise 25-26 ocakta olacak diye yeniden kartımı almak için büroya gittim. Bana yine aynı şekilde kartımın henüz gelmediğini söylediler. Bu durum hoşuma gitmese de  bir şey demeden bürodan ayrıldım. Son olarak Bahar dönemi kayıt yenileme yapmak için 25 Şubatta büroya gittiğimde kartımı sordum. En sonunda bana kartımın geldiğini söylediler. Görevli,kartımı çıkartıp işlemlerini yaptı ve çok şükür bana kartımı verebildi.

Bu konuda Vakıf Bank’ın yaptığı ihmalkarlığı en kısa zamanda şikayet etmeyi düşünüyorum,öncelikle buraya yazmayı düşündüm. Çünkü bazı şikayetler telafi edilebiliyor blog sayesinde. Ben bu yazıyı yazmaya karar verdiğimde kartım bana ulaşmamıştı. Yazmaya vakit bulduğumda ise kartım elime geçti. Ama yinede yazıp sizleri bilgilendirmek istedim.

Umarım benden başkalarına da bu ihmalkarlığı yapmazlar.

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 7.535