Pazar , 24 Haziran 2018
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Haber / Uzaylılar Var Mı ?

Uzaylılar Var Mı ?

Uzaylılar Var Mı ? sorusunu yıllardır herkes sorar. Bu konu ise bana oldukça komik gelmiştir. Delinin biri kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramamış misali. Ay’a sahte iniş yapan Amerika yıllardır bize bu masalı okuyordu. Ama ne hikmetse duyduğum kadarı ile beyaz saray kabullenmiş artık. Yaptığı son açıklamada Uzaylılara dair kanıt bulamadıklarını hatta uzayda hayat olduğuna dair bir kanıt olmadığını kabul etmişler.

Peki Amerika neden yıllardır uzaylı arıyor. Ya da neden sürekli uzayda bir hayat arıyor. Sebebi çok basit. İnancın olmadığı salt bilimi ve maddeyi dünyanın esas varlığı olarak kabul eden bir zihniyet elbette sonsuz bir boşluğun yani uzayın sadece insandan ibaret olması saçma gelecektir.

İnsanın bu sonsuz boşlukta değersiz olduğunu düşünmekteler ve insanın bu sonsuz boşluğun kendileri için yaratıldığını düşünememektedirler. Çünkü insanın o kadar değerli olduğunu düşünmek o nimete bir şükür gerektirecektir. O şükrü etmemek için nimeti inkar ederler. İşte nimeti inkar etmek küfürdür.

Beyaz Saray’ın uzaylıların olmadığını kabul etmesi bile bir adımdır. Umarım bir gün İslam dünyanın en büyük yıldızı olduğunu herkes anlayacaktır.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.296.788


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.