Perşembe , 25 Şubat 2021
Güncel
Anasayfa / Mobil / Cep Telefonu / Uygulama Tavsiyeleri

Uygulama Tavsiyeleri

image

Gün geçtikçe zaman ilerledikçe ihtiyaçlarımız çoğalıyor internete başvurabiliyoruz.

İnternet ortamında yüzlerce sayfada zaman kaybetmek yerine bunları uygulamaya dökerek bizlere tabiri caizse nokta atışı yapmamızı sağlıyor.

Sizler için android uygulamalarını derlediksizlik
İlk tanıtacağımız uygulama Shazam

image

Shazam
Bir müzik programıdır içinde programın amacı bizlere örnek vererek üzerinden geçmek gerekirse bir cafe de dinlediğimiz bir müzik var ancak bu müziğin ismini bilmiyoruz işte bu konuda Shazam sizelere yardımcı olacaktır.Shazam sizlere dinlediğiniz şarkının bulunmasını sağlamakta.

Sizlere bahsedeceğimiz programları örnekler üzerinden anlatacağız

image

İBB CEP TRAFİK

Canınız sıkıldı bir yerlere mi gitmek istiyorsunuz veya gideceğiniz yere hangi yoldan gideceğinize karar veremediniz mi trafik durumunu mu merak ediyorsunuz ?

İşte bu uygulama tam size göre

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin bizlere sunduğu bu kolaylık istanbul üzerindeki yolların trafik haritasını görmemize yarıyor.

image

Office Mobile

Önemli bir toplantınız var ve siz dosyalarınızda değişiklik mi yapmak istiyorsunuz veya acele ile sunum hazırlamak yada ayak üstü dosyalarınızı kontrol etmek mi istiyorsunuz ?

O halde Microsoft’un uygulaması Office programı android platformu için kullanıma açılmıştı bunu indirip kullnabilirsiniz.

image

ANTUTU BENCHMARK

Antutu uygulaması telefonunuzun performansını ve özelliklerini görmenizi sağlamakta böylece telefonunuzun sağlığını rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Arastırmalara devam ediyoruz sizler için gerekli programları paylaşmaya devam edeceğiz takipte kalınnn….

Berkay Kudal Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 127.078


07.07.2014 Tarihinde bu sitede yazarlığa başladım, sizlere en iyi hizmeti vermeye hazırım.