Perşembe , 23 Mayıs 2019
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Ürün Güvenliği

Ürün Güvenliği

Ürün Güvenliği Avrupa Birliği tarafından finanse edilen bir programdır. Şu an televizyonlarda da bu site hakkında bilgilendirme reklamı dönüyor. Güvenilmeyen ürünler hakkında şikayetlerde bulunabilirsiniz. Böylelikle güvenli ve güvenli olmayan ürünler ayrılmaya başlanılacak. Tüketici de doğal olarak korunmuş olacak.

Ürün Güvenliği Nedir?

Piyasaya arz edilecek her ürünün, insan sağlığı, can ve mal güvenliği, hayvan ve bitki yaşam ve sağlığı, çevre ve tüketicinin korunması açısından asgari güvenlik koşullarını sağlaması gerekmektedir.

Güvenli ürün, normal kullanım koşullarında tüketiciler için risk taşımayan veya kabul edilebilir ölçülerde risk taşıyan ve yukarıda bahsedilen temel gerekler bakımından azami ölçüde koruma sağlayan ürünü ifade eder.

Aşağıdaki resimlere tıklayarak program broşürlerini slayt gösterisi olarak görebilirsiniz. Program hakkındaki yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.392.005


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.