Salı , 26 Ocak 2021
Güncel
Anasayfa / İnternet / Sosyal Medya / Twitter / Ünlülerin Twitter Adresleri

Ünlülerin Twitter Adresleri

Herkes ünlülerin gerçek twitter adreslerini merak ediyor. Ben de hiç sıkılmadan sizin için 118 ünlü ismin twitter adresini bir araya topladım.

Twitter Adreslerinin yanına follower sayılarını da ekledim. (Follower yani takipçi sayıları da direk olarak twitter’dan güncellenmektedir. Sitemizdeki takipçi bilgisi yanlış değildir. Sürekli twitter’dan veri alınarak düzenlenmektedir.)

Neyse sözü fazla uzatmadan uzun listemizi vermeye başlayalım.

Alfabetik olarak isimleri sunuyorum.

Ünlü Adı Twitter Hesabı
Ahmet Mümtaz Taylan @taylan1789
Ajda Pekkan @pekkan1
Akasya Asıltürkmen @Akasyaa
Ali Poyrazoğlu @alipoyrazoglu
Alişan @yenialisan
Alper Kul @alperkul
Armağan Çağlayan @Armagan_caglaya
Asuman Dabak @AsumanDabak
Ata Demirer @komedyieni
Atiye @AtiyeD
Aylin Aslım @AylinAsLIM
Aysu Baceoğlu @aysbaceoglu
Ayşe Özyılmazel @ayseozyilmazel
Bade İşçil @badenzi
Başak Sayan @BasakSayan
Begüm Kütük Yaşaroğlu @Begum_Kutuk
Bengü @benguofficial
Berrak Tüzünataç @berraktzntc
Biricik Suden @biriciksuden
Birol Güven @birolguven
Buğra Gülsoy @BugraGulsoy
Burak Özçivit @ozcivit_burak
Burcu Esmersoy @canligastespor
Buşra Pekin @busrapekin
Cansel Elçin @cansellelcin
Cem Özer @cem_ozer
Cem Yılmaz @CMYLMZ
Cenk Eren @cenkeren1
Ceyda Düvenci Akgün @ceydaca
Ceyhun Yılmaz @ceyhunyilmazz
Damla Sönmez @DamlaSonmez
Davut Güloğlu @gulogludavut
Demet Akalın @AkalinDemet
Demet Sağıroğlu @demetsagiroglu
Demir Demirkan @ddemirkan
Derya Köroğlu @DeryaKor
Doğa Rutkay @Doarutkay
Doğuş @sozmuzikDogus
Ebru Akel @Akelebru
Ebru Destan @ebrudestaninan
Ebru Şallı Tan @ebrusallitan
Ece Erken @Eceerkenn
Ece Sükan @ece_sukan
Ece Uslu @Ece44
Ekin Türkmen @ekinturkmen
Emre Karayel @emrekarayel01
Erdem Yener @ERDEMYENER
Eser Yenenler @eseryenenler
Ezgi Mola @ezgimola
Fadik Sevin Atasoy @FadikAtasoy
Fatih Ürek @fatihurekk
Fazıl Say @FazilSay1
Ferhat Göçer @ferhat_gocer
Fırat Tanış @firattanis
Gani Müjde @GaniMujde
Gizem Özdilli @gizem_ozdilli
Gülben Ergen @GeErgen
Gülşen @gulsenin
Hadise @Hadisetv
Halit Ergenç @HalitErgenc
Harun Kolçak @kolcakharun
Harun Tekin @harun_tekin
Hayko Cepkin @HAYKOCPQN
Helin Avşar @avsarhellin
Hilal Cebici @hilalcebeciii
Hülya Avşar @hulyavsar
İbrahim Tatlıses @imparatoribo
İzel @Izelcelikozz
Kenan Doğulu @dogulukenan
Kıvanç Tatlıtuğ @kvnc01
Lerzan Mutlu @Lerzan_Mutlu
Levent Üzümcü @LeventUzumcu
Mazhar Alanson @mazharalanson12
Melis Birkan @MelisBirkan
Memet Ali Alabora @memetalialabora
Metin Arolat @MetinAROLAT
Murat Boz @BozzMurat
Murat Dalkılıç @smuratdalkilic
Nedim Saban @nedimsaban
Nehir Erdoğan @NhrErd
Nejat İşler @necatisler
Nihat Doğan @Nihatdogan_ND
Nil Karaibrahimgil @Niltakipte
Nükhet Duru @NukhetDuru
Okan Bayülgen @okanbayulgen
Ömer Faruk Sorak @faruksorak
Özge Fışkın @ozgefiskin
Özge Özpirinççi @egzOzpirincc
Özge Ulusoy @ozgeulusoynew
Petek Dinçöz @Petekdncz
Pınar Altuğ Atacan @pinaratacan
Rıza Kocaoğlu @RizaKocaoglu
Saadet Işıl Aksoy @saadetisilaksoy
Seda Sayan @KADIRGALISS
Seray Sever @Seray_Sever
Seren Serengil @SRNGLofficial
Serkan Altunorak @srknaltunorak
Serra Yılmaz @serrafine
Sertab Erener @sertaberener
Sevinç Erbulak @sevincerbulak
Sezgi Mengi @sezgimengi
Sinan Akçıl @sinanakciloffcl
Şahin Irmak @saahinirmak
Şahnaz Çakıralp @SahnazCakiralp
Şebnem Bozoklu @sebnembozoklu
Şevval Sam @sevvalsam
Tanem Sivar @tanemsivar
Taner Birsel @tanerbirsell
Tanyeli @TANYELIyle
Tuba Ünsal @tubaunsal
Tuğba Özerk @ozerktugba
Türkü Turan @tturkuturann
Uğur Yücel @ugurryucel
Vatan Şaşmaz @vatan_sasmaz
Yalın @YALINonline
Yavuz Seçkin @yavuzseckin
Yeşim Salkım @yesimsalkim
Yonca Evcimik @YoncaEvcimik

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.494.254


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.