Pazar , 9 Ağustos 2020
Güncel
Anasayfa / İnternet / Ucuz Satış Sitesi

Ucuz Satış Sitesi

İnternetten bir çok kişi satış sitesi açmak istiyor. İnternetten satış yapmak istiyorsanız piyasada hangi tür yazılım kullanacağınız konusunda kararsız olabilirsiniz. Gerçekten piyasada çok çeşitli yazılımlar mevcut. Bedava lisanstan tutun da 15.000 TL’ye kadar lisanslar gördüm. Özel projeleri ağzıma bile almıyorum. Onların fiyatlarını düşünmek bile istemezsiniz. 🙂

Ben size ücretsiz yazılım sistemlerinden biri olan PHP tabanlı oscommerce‘dan bahsetmek istiyorum. Eğer biraz kodlama bilginiz varsa (kodlama bilgisi bile sayılmaz aslında) bu sistemi kurarak kendinize güzel bir alışveriş sitesi yapabilirsiniz.

Yaklaşık 15 TL gibi bir fiyata .com uzantılı bir domain (site adı) alabilirsiniz. Bugün sıradan bir hostingin (site barındırma alanı) fiyatı 20 TL civarıdır yıllık olarak. Toplam 35 TL’ye mal ederek bir alışveriş sitesi kurabilirsiniz.

Artık satacağınız ürüne ve Google’da bulunmanıza göre satış yapabilirsiniz. Eğer soracağınız soru olursa size de yardımcı olmaya çalışırım.

Saygılarımla,

Cihan KÜSMEZ

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.469.842


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.