Cumartesi , 4 Aralık 2021
Güncel
Anasayfa / İnternet / Ücretsiz Reklam

Ücretsiz Reklam

Ücretsiz Reklamınızı Yaptırmak İstemez misiniz ?

Ücretsiz reklamınızı yaptırmak istemez misiniz ? Sizin de internette adınız geçsin istemez misiniz ? Sizi arayan müşterileriniz sizleri bulsunlar. Tek yapmanız gereken şey reklam yapmak. Bir çok takipçisi olan blogumda ücretsiz reklamınızı yapıyorum. Buraya sizinle ilgili bir konu açtığımda size dönüş yapacak ziyaretçiler olacaktır. Bununla ilgili de hiçbir ücret talep etmiyorum.

Örnek tanıtım için burayı tıklayın.

Hemen yukarıdaki örnekteki gibi bir yazı hazırlayın. Bana gönderin. Ben de hemen bloguma ekleyim. Telefon numaraları ve adreslerinizi de belirtmeyi unutmayın. Bir kişi isterse onlarca reklam yapabilir. O imkanı da tanıyorum.

Bir çok referansım da mevcuttur. Kakao Pastanesi ve Hediyeler Dünyası sürekli reklamını yaptığım iki firmadır. Ücretsiz olarak yapmaktayım.

Neden Ücretsiz Yapıyorum ?

Blogumuzda özgün yazı olması çok önemli. Daha önce internete hiç düşmemiş bir veri sizin sitenizde olursa sitelere çok ciddi ziyaretçiler geliyor. Biz de gösterim yaptığımız reklamlardan kazanıyoruz. Sizden ben bir para almıyorum. Fakat konunuz bulununca benim siteme giren ziyaretçiler reklamlarıma tıklayabiliyorlar. Bu da bana para kazandırıyor. İşte bu yüzden ücretsiz reklam yapıyorum ki ziyaretçi gelsin.

Hem yazıyı siz hazırlıyorsunuz. Ben yorulmuyorum. Sadece kopyala yapıştır yapıyorum.

Not: Bir çok yere verilmiş reklam yazısı kabul etmiyorum. Eğer bir çok yerde reklam yazınız varsa siteme ekleme yapmam. Sırf benim sitem için özel yazılmış olmalı. Bu da çok ciddi bir ücret olmasa gerek. Bedava tanıtım için.

Saygılarımla,

Cihan KÜSMEZ

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.550.554


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.