Perşembe , 24 Eylül 2020
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Eleştiri / Tuğçe Kazaz ve Din

Tuğçe Kazaz ve Din

Dün bir haber gördüm. Yazmayacaktım ama kendimi yine tutamadım. Duyduğum kadarı ile çok kıymettar (!) mankenimiz Tuğçe Kazaz Hanım tekrar din değiştirmiş. En son hangi dine tabi olduğunu bilmediğim Tuğçe Hanım tekrar İslam’a dönmüş.

Kişilerin inançları beni bağlamaz. İster hıristiyan olsun ister müslüman fark etmez. Kendi bileceği iştir derim geçerim. Ama bu durum biraz farklı. Ben hayatımda hiç bu kadar fazla din değiştiren biri görmedim. Yahu bu inanç. Bu çorap değil ki iki de bir değiştiresin.

Anlaşılan Tuğçe Hanım halen karakterini bulamamış. Bir arayış içinde gezinip duruyor. Bu muhabbet o kadar çok edilmeye başladı ki Twitter muhabbetleri insanı kırıp geçiriyor.

Tuğçe Kazaz’ın kapı zili “din den dön” şeklinde çalıyor

Son dakika gelişmesi: Tuğçe Kazaz nüfus cüzdanındaki din hanesini “random” olarak değiştirmek için anayasa mahkemesine başvurdu.

Yukarıdaki muhabbetler gibi twitterda bir sürü muhabbet var. Tuğçe Hanım’a bir din de biz önerelim: Kabbalah Bir de bu dini deneyin 🙂

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.475.930


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.