Pazar , 24 Haziran 2018
Güncel
Anasayfa / İnternet / TTNet Yaza Özel İnternet

TTNet Yaza Özel İnternet

Bugün okuduğum ilginç bir haberi sizle paylaşmak istiyorum. TTnet Yaz ayı için özel bir internet paketi hazırlamış. Gerçekten çok ilgimi çekti nedir bu paket ? Ayrıntıları nedir diye araştırma yaptım. Gülmekten de kırıldım. Piyasaya kampanya olarak çıkan paketler kampanya mı ? Yoksa insanları aldatmaca mı ? Pek anlayamadım.

Bildiğiniz gibi kısa süreli internet ihtiyacı bir çok kişinin başına gelmiştir. Bir öğrenci olarak ben bir okul dönemi interneti almak isterim. Yani okulum 3 ay sürecekse ben 3 aylık internet tercih ederim. Ama interneti aç kapat bir çok sıkıntı olduğundan ve yüklü faturalar geldiğinden bu işten vazgeçip internetimi kapattırmıyordum. Sağolsun telekom bizleri düşünmüş (!) ve yaza özel tarife yapmış.

Tarifeye göre 2,3 ve 6 aylık internet paketleri alınabilecek. Hiçbir taahhütte bulunmadan internet kullanabilecekler. Süreli internet paketinden istediğinizde normal paketlere geçebiliyorsunuz. Kısa süreli bu paketlerde ise aldığınız ay süresi bitince internetiniz otomatik olarak kapanıyor.

TTNET ayrıca şöyle bir açıklamada bulundu: “Süreli İnternet hizmeti kapsamında ADSL paketlerinin tüm bedeli, ilk faturaya yansıtılacaktır. Kotalı paketler için kota aşımı ve ek katma değerli servis alımları faturaya ayrıca yansıtılacaktır.”

İşte bu söze dikkat. Bu söz sizin yüklü bir fatura ödeyeceğinizin işaretidir. Hemen paket fiyatlarına bakalım.

Haber ayrıntısı için TTnet sitesine gidebilirsiniz.

Kaynak: TTNET

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.296.791


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.