Çarşamba , 4 Ekim 2023
Güncel
Anasayfa / İnternet / TTNet Günlük İnternet Kota Aşımı

TTNet Günlük İnternet Kota Aşımı

TTNet Günlük internet devrini başlattığında bir çok kişi sevinmişti. Ama ben sevinilmemesi gerektiğini çevremdekilere çok söylemiştim. Günlük internet kota aşımı ile dediğim doğrulandı. TTNet sizin babanız değil ki iyiliğinizi düşünsün demiştim ve dediğim çıktı. Günlük 500 mb kota koyan TTNet kota aşımı yapınca ne kadar para aldığını biliyor musunuz ?

Günlük ortalama 100 mb aşım yapsanız aylık yaklaşık 3 GB aşım demektir. TTNet sitesinin Günlük internet ile sıkça sorulan sorular bölümünde 1 mb aşım 1 kuruş demiş. Yani 3 gb aşım yapılınca 30 TL gibi ekstra bir ücret ödersiniz. Aylık sabit ücret 1 TL idi ve günlük 2 TL ödüyordunuz. Sonuç olarak günlük 100 mb aşım yaparsanız 1 ay sonunda 2 TL x 30 = 60 TL +1 TL sabit ücret 61 TL’ye gelir aşımı da hesaba katmıyorum.

Sonuç olarak şunu diyeceğim. Eğer interneti ciddi anlamda kullanmak isterseniz günlük internet size göre değil. Çok ciddi zarara girersiniz.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.655.227


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.