Pazar , 27 Kasım 2022
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Ticaret / Toptan Turistik Kitaplar

Toptan Turistik Kitaplar

Ülkemizi ziyaret eden turistlere yönelik kitaplar arıyorsanız toptan turistik kitaplar satan Hediyeler Dünyası’nı ziyaret edebilirsiniz. Hediyeler Dünyası resmi internet sitesinde perakende satışların yanında toptan satışlara da önem veriyor. Türkiye’nin ilk sanal Hediyelik Eşya toptancısı ünvanı ile bize internet üzerinden toptan satışlardaki girişimciliğini de gösteriyor.

Hediyeler Dünyası’ndaki Turistik Kitaplar Nelerdir ?

Hediyeler Dünyası Turistik Kitaplar Başlıkları ve İçerikleri hakkında bilgiler verelim.

TURİSTİK KİTAPLAR

  1. Türkiye Kitabı
  2. Halı Kitabı
  3. Yemek Kitabı
  4. Nasreddin Hoca Kitabı
  5. Kapadokya Kitabı
  6. Sözlük
  7. Harita

1. Türkiye Kitabı : Türkiye Kitabı kategorisindeki kitaplar Türkiye’nin kültürel yapısı ve gezilecek yerleri ile ilgili kitaplar mevcuttur. İngilizce, Rusça, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Almanca gibi diller mevcuttur. Yukarıdaki linke tıklayarak türkiye kitaplarını görebilirsiniz.

2. Halı Kitabı : İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Hollandaca, Türkçe, İspanyolca gibi diller mevcuttur. Halı dokumasıyla ilgili bilgiler verir. Türk kültürüne özgü kilimler hakkında bilgiler verir. Nasıl yapıldığı vs. gibi bilgiler içerir.

3. Yemek Kitabı: Dünyanın en zengin mutfağı sayılan Osmanlı Mutfağından tariflerin bulunduğu bu kitabımız en çok tutulan kitaplar arasındadır. İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Türkçe, İngilizce dilleri mevcuttur. Yabancılara Türk Kültürünü öğretmemiz için çok önemli olan bir kitap olduğunu düşünüyorum.

4. Nasreddin Hoca Kitabı: Türk mizah tarihinin en önemli isimlerinden olan Nasreddin Hoca’nın fıkralarını anlatan ve türk mizahını turistlere çok güzel aktaran bir kitaptır. İngilizce, Japonca, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, Hollandaca, İtalyanca, Almanca dilleri mevcuttur.

5. Kapadokya Kitabı: Hediyeler Dünyası markasının sahibi Dünya Turizm Ticaret Tekstil Paz. ve San. Ltd. Şti.’nin de kitaplarının bulunduğu bir kategoridir. Hediyeler Dünyası Kapadokya kitaplarında Polonyaca, Rusça, Japonca, Hollandaca, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca,Almanca, İngilizce, Türkçe olmak üzere 10 dil mevcuttur. Ayrıca başka kapadokya kitapları da mevcuttur.

6. Sözlük: Sözlüklerimiz küçük cep boy sözlüklerdir. Almanca, Japonca, İtalyanca, Fransızca, Hollandaca, İspanyolca dilleri mevcuttur. Hepsi Türkçe çevirilidir. Amaç Türkiye’ye gelen turistler için önemli kelimeleri bulunduran bir küçük cep kitapçığını temin etmektir.

7. Harita: Elimizde kapadokya haritaları mevcuttur.

Ürünlerimiz toptan alınabileceği gibi perakende de alınabilir. Ürünler hakkında hemen bilgi almak için 0-384-2131731 numaralı telefonu arayabilir veya buradan sorularınızı sorabilirsiniz.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.604.184


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.