Perşembe , 24 Nisan 2014
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Ticaret / Toptan Seccade

Toptan Seccade

Toptan Seccade Satışı

Hediyeler Dünyası Toptan Seccade satışına da başladı. İnternet üzerinden toptan seccade siparişi verebilirsiniz. Şu an sitede perakende fiyatları ile satış yapan hediyeler dünyası kurumsal müşterilerine toptan fiyatıyla satın alma olanağı sunuyor. Bayi olmadan seccadelerin toptan fiyatı hakkında bilgi almak isterseniz 0-384-2131731 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Hediyeler Dünyasında birbirinden güzel çeşit Kadifeteks Seccadeler bulunmaktadır. http://www.hediyelerdunyasi.com.tr/kategori/seccade.aspx adresinden bazı seccade örneklerine bakabilirsiniz.

Ürünleri peşin fiyatına taksitle alabileceğiniz gibi banka havalesi ve kapıda teslim ödeme şekilleriyle de alabilirsiniz. Seccadeler 65 x 105 cm ebatlarındadır. Spingel iplik dokumadır. Ayrıca seccadeler kalın olduğundan beton zeminin üstünde bile dizler ağrımadan namaz kılınabilir.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Amatör olarak blog yazarlığı yapıyorum. Amacım profesyonel bir blog yazarı olmak. Webmasterlar için ve Ticaret üzerine blog yazıları yazıyorum. Güncel konularda da yazılar yazmaktayım.
 • aydın sert

  kardeşim seccade lazımdı bana,65*105 seccade fiyatı yazmıyor,madem bilgi vermiyorsun ne diye zamanımı harcattırıyorsun ? senin blog yazıların içinmi girdik buraya?

  • http://www.cihanblog.com Cihan KÜSMEZ

   hocam ben toptan seccade satıyorum. Toptan seccadenin fiyatını ne diye ortaya yazayım. Satıcılarımı neden mağdur edeyim. Toptan fiyat ulu orta yazılır mı ? Almak isteyen arar beni. Ben de fiyat veririm. Siz perakende almak istiyorsunuz sanırım. Zaten ben de perakende satmıyorum.

   Ayrıca sizi zorla mı soktuk ? Girmeseydiniz. Hey Allah'ım yaa ! Bir de zaman harcattırıyorsun diyor. Konu başlığını okuyun TOPTAN SECCADE yazıyor. Kabahat sizin.

 • aydın sert

  100 adet gibi lazım kaç para? 1000 gr.mıymış neyniş ondan.

 • ali temiz

  slm seccade çeşitlerinizi görme imkanımız varmı?