Pazar , 24 Haziran 2018
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Ticaret / Toptan Seccade

Toptan Seccade

Toptan Seccade Satışı

Hediyeler Dünyası Toptan Seccade satışına da başladı. İnternet üzerinden toptan seccade siparişi verebilirsiniz. Şu an sitede perakende fiyatları ile satış yapan hediyeler dünyası kurumsal müşterilerine toptan fiyatıyla satın alma olanağı sunuyor. Bayi olmadan seccadelerin toptan fiyatı hakkında bilgi almak isterseniz 0-384-2131731 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Hediyeler Dünyasında birbirinden güzel çeşit Kadifeteks Seccadeler bulunmaktadır. http://www.hediyelerdunyasi.com.tr/kategori/seccade.aspx adresinden bazı seccade örneklerine bakabilirsiniz.

Ürünleri peşin fiyatına taksitle alabileceğiniz gibi banka havalesi ve kapıda teslim ödeme şekilleriyle de alabilirsiniz. Seccadeler 65 x 105 cm ebatlarındadır. Spingel iplik dokumadır. Ayrıca seccadeler kalın olduğundan beton zeminin üstünde bile dizler ağrımadan namaz kılınabilir.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.296.791


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.