Perşembe , 2 Şubat 2023
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Ticaret / Toptan Satış

Toptan Satış

Türkiye’de toptan satış üzerine açılmış bir blog görmedim desem yalan olmaz. Belki vardır fakat ciddi bir biçimde yaygın olmadığı kesin ki göremedim. Blogumda bir çok kez toptan satış üzerine konu açtım. Bu güne kadar 19 konu açmışım. Bu da 20. oldu ve zamanla da bu artış devam edecek. Amacım yüzleri ve binleri görmek.

Toptan satış üzerine açtığım konuları etiketler yardımıyla görebilirsiniz. www.cihanblog.com/tag/toptan adresine tıkladığınızda toptan satış ile ilgili konularımı göreceksiniz.

İnternetten Toptan Satış Yapmak İstiyorum

İnterneti bu açıdan kullanmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Ama ne yazık ki internet tecrübesi olmamasından dolayı kaybediyor. Sitemde sürekli olarak internetten satış ile ilgili tecrübelerimi de paylaşıyorum. Blogumu e-posta takibi ile takip ederseniz günlük paylaşımlar mail adresinize gelecektir.

İnternetten toptan satış yapmak veya toptan alım yapmak işini bilenler için oldukça avantajlı. Hem fiyat açısından, hem ödeme açısından oldukça rahat.

Toptan satış hakkında sorularınız olursa mümkün mertebe yardımcı olmaya çalışırım.

Saygılarımla,

Cihan KÜSMEZ

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.619.004


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.