Cumartesi , 21 Nisan 2018
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Ticaret / Toptan Şal

Toptan Şal

Şal Modelleri

Toptan Şal, Şal Modelleri ve Şal Toptancısı, Online Şal Satışı

İnternet alışverişinde perakende pazarı büyüyorken, aynı oradanda da toptan pazarı büyüyor. Türkiye’nin ilk sanal toptan hediyelik eşya firması Dünya Turizm de bu pazarın öncülerinden.Şal konusunda da iddialı bir firma. Bir çok çeşit ve deseni bulunmaktadır.

Şal Çeşitlerimiz için tıklayın.

Hediyeler Dünyası Online Bayi Sistemi

Dünya Turizm ilk kez sanal toptan Hediyelik Eşya firması olmanın gururunu yaşıyor ve sizlere çok cazip avantajlar sunuyor.

Sistemin Avantajları

  1. Yüklü mal alışına gerek yok. İster 1 adet ister 1.000 adet şal satın alabilirsiniz. 1 adet fiyatı da toptan fiyatınadır.
  2. 1000 TL üstü kargo ödemezsiniz.

  3. Ödemelerinizi havale ile yapabildiğiniz gibi, kredi kartı ile peşin fiyatına taksitle de yapabilirsiniz. Eğer internet alışverişine güvenmiyorsanız önce malı görün sonra kapıda ödemenizi yapın. Kapıda ödeme sistemimiz de mevcut. Ayrıca Sanal Pazar ile Peşin Fiyatına 12 Taksit ile ödeme yapabilir. Taksit atlatma uygulayabilirsiniz…

  4. Yüklü alışverişlerinizde servis araçlarımızın dükkanınıza gelmesini talep edebilirsiniz.

  5. Çok farklı ürün çeşitleriyle rakiplerinizden farkınızı ortaya koyun. Dünya Turizm size bu zenginliği sağlayacaktır.

Dünya Turizm Mağazasına gitmek için tıklayın.

Dünya Turizm Bayilik Başvurusu için tıklayın.

Sorularınız için 0-384-2131731 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ayrıca bu konuya cevap yazarak da sorularınızı sorabilirsiniz.

Saygılarımla,

Cihan KÜSMEZ

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.398.112


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.