Perşembe , 14 Aralık 2017
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Ticaret / Toptan Hediyelik Eşya

Toptan Hediyelik Eşya

Toptan Hediyelik Eşya

Toptan Hediyelik Eşya satımı internete de girdi sonunda. Hediyelik Eşya satımı toptan olarak internette daha önce de satılıyor gibi görünse de bayilik sistemi tarzında değildi.

Mesela bir toptancı bir kaç ürün adı ve resmini koyar diğer çeşitler için arayın diye bir site yapardı.

Bu gelişen teknolojide Hediyelik Eşya Sektörü çok hızlı ilerlemedi. Toptan Hediyelik Eşya’da ilk olarak B2B sistemi’ni kullanarak internet üzerinden bayilik sistemi kuran Hediyeler Dünyası oldu. Kendilerini kutluyoruz. Gerçekten Hediyeler Dünyası’nın bu başarısı takdire şayan.

Peki Bu B2B sistemi de ne oluyor ?

B2B Business to Business kelimelerinin kısaltılmış halidir. Yani Distribütörden bayiye doğru bir akış şeklidir. Tabi bu sistem internet üzerindendir. Hediyeler Dünyası’na bayi olarak giren bir müşteri kendisine özel fiyat görür. Örneğin 25 liraya satılan bir çanta onun özel hesabında hem satış fiyatı 25 hem de özel fiyatınız 16 lira diye gözükecektir. Böylelikle istediği an sipariş verecek ve ürünü bayi özel fiyattan alabilecektir.

İnternet’ten Bayiliğin Ne Avantajı Var ?

 1. Sıfır stok maliyetiniz var.
 2. Risksiz kazanç

 3. Peşin Fiyatına 6 Taksitle ödeme

 4. Kapıda ödeme güvencesi.

 5. 150 TL üstü ürünlerde Kargo Hediyeler Dünyasından

Yani olay şu. Hediyeler Dünyası bir nevi normal müşteri gibi davranıyor bayiye. Bayi sürekli stok takibi yapabiliyor fiyatları görebiliyor vs. Çalışma saatleri dışında mal var mı yok mu düşüncesi olmayacak direk sistem görebilecek. Siz gece 04:00’da sipariş verin 4 saat sonra yani 08:00 itibari ile siparişiniz hazırlanmaya başlansın.

İşte bu sistemi bize sağlayan Hediyeler Dünyası kendilerini tebrik ediyorum. Bayilik hakkında bilgi almak için ise Bayilik Başvurusu bölümünden bakabilirsiniz.

Hepinize iyi çalışmalar

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.349.338


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.
 • cem

  teknolojinin geliştirilme sebebi insanlara kolaylıklar sunabilmektir. Eee bu ticaretide etkileyecekti elbet ve olan oldu. her sektörde bi hizmet değişimi görülüyordu. Ama hediyelik alanında değil. Bu değişimide bize hediyelerdunyasi.com.tr sundu. Senelerdir Türkiye' de lider konumda sürdürdüğü toptan hediyelik eşya işini sanal ortama da aktardı. Kaliteli ve akılcı bi hizmet olması yanısıra, müşteri rahatlığı ön plana çıkıyor. Bunu düşünen herkese teşekkür etmek gerek. Allah önünüzü açık etsin…

 • essien

  toptan hediyelik eşya satısına ben de mi başlasam ne:D…neyse rakip olmayalım şimdi Allah önünü açık etsin kardeşim:)…

 • sultan turgut

  Teknoloji sadece kötü şeyler için değil, faydalı olabilecek tarafları da var…biz de bunları elimizden geldiğince bulup sunmayılızı..Alışverişte de hayatı kolaylaştırmanın başka bir yolu internet…toptan hediyelik eşya alımı için bu avantajlar gerçekten çok güzel. daha fazla çeşitlerle zenginleştirebilirsiniz….dini kitap ve eşya ve aksesuarlarla…:)

 • dolunay

  Hediyeler dünyasından bir ilk daha; toptan hediyelik eşya sisteminin internet üzerinden bayiliğinin olması güzel olmuş; bu şekilde farklı ürün çeşitlerinide sağlamış olur.Hediyer dünyasını böyle güzel bir uygulamaya imza attığı için kutluyorum yolu açık olsun inş..

 • merve

  Merhaba Konuyu Googlede Gördümde Yazıyım Dedim 🙂 hEDİYELERDUNYASİ aDRESİNİ Geziyorum Şu anda hoşuma gitti baya ürün varmıs gez gez bıtmıyor baktıktan sonra daha güzel bi şekilde yazarım hediyelik eşyalar satıyorum bakalım hosuma gıden cok urun var ama bakalım yetkılı kısılerle anlasa bılırsek dükkanımda sergılemek ısterım işallah

 • seçkin

  toptan hediyelik eşya güzel bir çalışma kolay gelsin. Başarılarınızın devamını diliyorum.

 • serar

  http://www.hediyelerdunyasi.com.tr çok yönlü bir alışveriş sitesi olmuş .toptan hediyelik eşya işiyle başlanıp devamında da üretim ve satışının internet yoluyla yapılması gayet güzel fakat ben mamül kalemlerinin çok fazla olması taraftarı değilim zira müşteri neyi verirsen onu alır.bu yüzdendir ki sitede daha çok kendi imalatlarınızı ön plana çıkarmalısınız.ve ayrıca markalaşmaya da özen göstermelisiniz.sizlere ve ekibinize başarılar dilerim

 • murat

  Cem kardeşime katılıyorum. Teknoloji insanlara kolaylıklar

  sunabilmektir. http://www.hediyelerdunyasi.com.tr. Teknolojinin bütün imkanlarını bizlere sunmuştur. Tekstilden tutun hediyelik eşyalara kadar

  Herşeyden önemlisi müşteri memnuniyeti ve kalite hep ön planda tutulmakta. Başta yönetim panalende bulunan kardeşlerime ve emeği geçen tüm arkadaşlara saygı ve selamlarımı sunuyorum. Rabbim Önünüzü hep açık etsin….

 • birol taşlı

  Hediyeler Dünyası'nı yeni duydum. Toptan hediyelik eşya arıyordum. Online kredi kartı ile 6 taksitle sipariş verebileceğiz. Gerçekten güzel bir uygulama. Artı stok maaliyeti yok öyle mi yani 1 tane bile çanta siparişi verebileceğim. Gerçekten çok güzel. Peki şimdi fiyatlara bakıyorum da bunlar perakende fiyatı sanırım. Bayi olunca mı özel fiyatlar göreceğiz ?

 • hasan

  Artık Toptan hediyelik eşya denildiği zaman hediyeler dunyasi gelecek akla. Başarılarını kutluyorum, Gene bir ilke imza atmışlar.

  Teknolojiyi bizlere bu kadar güzel sundukları için hepsine çok teşekkür ediyorum.

  Başarılarınızın devam etmesini diliyorum.

 • Toptan hediyelik eşya almak istiyorum. Bayilik şartlarınız nedir ? Neler yapmamız gerekiyor ? Gönderim yaparken bir alt limitiniz var mı ? Mesela çanta almak istiyorum illaki 100 tane mi almam lazım. Yoksa sattıkça alabilir miyim ? Toptan hediyelik eşya deyince aklıma yüzlerce adet almak gibi geliyor. Şu an böyle bir alım gücüm yok. Ama dediğim gibi 5-6 tane çanta alsam ve sattıkça tekrar alsam olmaz mı ?

  • tabi tek tek de alabilirsiniz. Neden olmasın ?

 • bugunbugun

  insan bazen düşünüyor. herhalde yeni bişiy daha bulunmaz diye. amaaaaa, işte bi tane daha ilginç bir fail ve fikir. güzel düşünmüşsün. bi eksikliği gidermek için mücadele ediyorsun. tebrikler v selamlar. (bende istifade edeceğmi inş.)

 • krizantem

  internet üzerinden yorulmadan toptan hediyelik eşya almak çok güzel bir fikir. hem de güvenebileceğimiz kişilerden. Ayrıca müşteriye özel fiyat olması çok memnun edici. yanlız beğendiğimiz bir ürünü tek tek almak istersek de bu özel fiyat geçerli olur mu yoksa sadece toptan almak istenler için mi?

  • buradaki asıl amaç da bu zaten bayiler bir bir alabilecek. İster 1 çanta alsın ister 10 çanta alsın. Fark etmez.

 • birttane

  çok iyi bir fikir toptan fiyatına parakende satış gibi toptan hediyeklik eşya düşüncesine öncülük ettiği için hediyeler dünyasını kutluyorum … ilk adımı atmış ne diyelim…

 • Görsev KARAKUŞ

  :)Oturduğumuz yerden artık toptan hediyelik eşya da alabilioruz…Güzel çalışma gerçekten…Ürün çeşitliği konusunda bu kadar zengin olabileceğini düşünmemiştim…Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum…Toptan hediyelik eşya piyasasında aranan adres olacağına inanıyorum…Allah yolunuzu açık etsin inşaAllah…

 • İbrahim TAŞLI

  Dünya Turizm Tic. Tekstil ve Paz. San. Ltd. Şti.'yi 10 seneden fazladır tanırım. Gerçekten işine çok bağlı bir firma Hediyelik eşya konusunda 1981'den bu yana faaliyet gösteriyorlarmış. B2B satışı da Hediyeler Dünyası ile duyduk. Gerçekten hediyelik eşya sektörüne çok ciddi bir rekabet katacak. Şimdiden diğer firmaların gözü korkmuştur sanırım.

 • Ömer Faruk Şan

  Google'da ararken fark ettim toptan hediyelik eşya satışının böyle yapıldığını ilk defa görüyorum. B2B ile satış yapılması gerçekten güzel. Stok maaliyeti yok. Ödeme zorluğu yok. Emekli olduğum zamanda bunu düşünüyorum.

 • enes er

  hediyeler dünyasına baktım da bir cok çesit ürün var acaba biz bütün ürünlerin mi bayiliğini yapacağız? yani toptan hediyelik eşya mı alacağız sadece yoksa toptan diğer ürünleri de alabliyor muyuz?

  iyi çalısmalar

 • Hediyeler Dünyası logolu her türlü ürünün bayiliğini alacaksınız.

 • gün geçtikçe nelerle karşılaşıyoruz hediyeler dünyasını tebrik ediyoruz.İnşaAllah ilklerin firması olur 🙂

 • MacEdit

  Günümüzde risklerin her alanda olduğu aşikardır. Lakin işletmeler de bu riski en aza indirerek işlemlerini yapmaya çalışmaktadır. Son duyduğum bir bilgi Mavi Bilgisayar gibi bir firmanın fazla stoktan battığı bilgisidir. Yukarıda anlatılan sistem işletmeleri stok derdinden kurtarıyor ve takibi kolaylaştırayor. Bi anlamda oturduğu yerden işini yapabiliyor ve takibinide gerçekleştirebiliyor. toptan hediyelik eşya işi ve bir çok ürün için çok uygun ve bir işe girmek isteyipte riski göze almaktan korkan yada çekinen işletmecilere cazip gelecek bir sistem bence.

  Selametle…

 • ASLI KARAYAĞMURLAR

  İYİ GÜNLER,,UZUN SÜREDİR HEDİYELİK EŞYA MAĞZASI AÇMAYI DÜŞÜNÜYORUM,,AMA PİYASA BENİ KORKUTMUYO DEĞİL,TOPTAN MALZEMELERİ ALMAK İSTİYORUM EN UYGUN ŞEKİLDE,,SİSTEMİNİZ NASIL ÇALIŞIYO VE BAYİLİĞİNİZ HAKKINDA BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM,,İYİ ÇALIŞMALAR

  • Aslı hanım bu konular burada konuşulamayacak kadar uzun konular. Öncelikle size http://www.hediyelerdunyasi.com.tr/icerik/toptan-… bu adresi incelemenizi önereceğim. Daha sonra sorunuz olursa bizimle bir iletişim kurunuz. Adres bilgilerimiz sitemizde yazıyor. Ayrıca eğer siz bir telefon numarası bırakırsanız biz de sizi arayabiliriz. Detayları telefonda konuşmak çok daha iyi olacaktır.

   İyi Çalışmalar dilerim.