Çarşamba , 4 Ekim 2023
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Ticaret / Toptan Hediyelik Eşya

Toptan Hediyelik Eşya

Toptan Hediyelik Eşya

Toptan Hediyelik Eşya satımı internete de girdi sonunda. Hediyelik Eşya satımı toptan olarak internette daha önce de satılıyor gibi görünse de bayilik sistemi tarzında değildi.

Mesela bir toptancı bir kaç ürün adı ve resmini koyar diğer çeşitler için arayın diye bir site yapardı.

Bu gelişen teknolojide Hediyelik Eşya Sektörü çok hızlı ilerlemedi. Toptan Hediyelik Eşya’da ilk olarak B2B sistemi’ni kullanarak internet üzerinden bayilik sistemi kuran Hediyeler Dünyası oldu. Kendilerini kutluyoruz. Gerçekten Hediyeler Dünyası’nın bu başarısı takdire şayan.

Peki Bu B2B sistemi de ne oluyor ?

B2B Business to Business kelimelerinin kısaltılmış halidir. Yani Distribütörden bayiye doğru bir akış şeklidir. Tabi bu sistem internet üzerindendir. Hediyeler Dünyası’na bayi olarak giren bir müşteri kendisine özel fiyat görür. Örneğin 25 liraya satılan bir çanta onun özel hesabında hem satış fiyatı 25 hem de özel fiyatınız 16 lira diye gözükecektir. Böylelikle istediği an sipariş verecek ve ürünü bayi özel fiyattan alabilecektir.

İnternet’ten Bayiliğin Ne Avantajı Var ?

  1. Sıfır stok maliyetiniz var.
  2. Risksiz kazanç

  3. Peşin Fiyatına 6 Taksitle ödeme

  4. Kapıda ödeme güvencesi.

  5. 150 TL üstü ürünlerde Kargo Hediyeler Dünyasından

Yani olay şu. Hediyeler Dünyası bir nevi normal müşteri gibi davranıyor bayiye. Bayi sürekli stok takibi yapabiliyor fiyatları görebiliyor vs. Çalışma saatleri dışında mal var mı yok mu düşüncesi olmayacak direk sistem görebilecek. Siz gece 04:00’da sipariş verin 4 saat sonra yani 08:00 itibari ile siparişiniz hazırlanmaya başlansın.

İşte bu sistemi bize sağlayan Hediyeler Dünyası kendilerini tebrik ediyorum. Bayilik hakkında bilgi almak için ise Bayilik Başvurusu bölümünden bakabilirsiniz.

Hepinize iyi çalışmalar

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.655.225


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.