Salı , 24 Nisan 2018
Güncel
Anasayfa / İnternet / Eğlence / Tombiş Kumru – Cebeci/Ankara

Tombiş Kumru – Cebeci/Ankara

Ankara’da Cebeci tarafına yolunuz düşerse ve acıkırsanız Cemal Gürsel Caddesi üzerinde Türkiye İş Bankasının yanındaki Tombiş Kumru’ya uğramayı ihmal etmeyin.

Fiyat uygunluğu, servis hızı ve müşteriye davranış biçimi olarak çok takdirimi kazanan bir yerdir. Alacağınız bir kumru(2.5 liradır belki artmıştır.) 2 tane ile tıka basa doyarsınız. Çok lezzetli yapıyorlar.

Tombiş Kumru çok sevilen bir yer olmalı ki 10 tane şubesi mevcut şu an için. Arkadaşlarımı da severek götürdüğüm bir yerdir. 1990’dan bu yana hizmet vermektedir.

İsterseniz de illaki kumru yemeyebilirsiniz diğer fast food tarzı da var. Fakat Kumru’nun tadı bir ayrı. İsteyen kumru + ayvalık tostu da yapabilir. Ayvalık tostu da çok lezzetlidir.

Kumruyu bilmeyenler için söyleyim. Sucuk, salam, sosisin tereyağ ile hamburger köftesinin pişirildiği ızgarada pişirilip özel susamlı ekmeği arasına kaşar peyniri eritilip ketçap ve mayonez ile servis edilmesidir. İzmir yöresine ait bir yiyecek olsa da bir çok şehrimize yayılmıştır.

tombis

Tombiş Kumru-Cebeci/Ankara

Ankara’da Kumru nerde yenir derseniz tek yer derim : “Tombiş Kumru”

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.398.962


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.