Pazartesi , 11 Aralık 2017
Güncel
Anasayfa / İnternet / Eğlence / Tombiş Kumru – Cebeci/Ankara

Tombiş Kumru – Cebeci/Ankara

Ankara’da Cebeci tarafına yolunuz düşerse ve acıkırsanız Cemal Gürsel Caddesi üzerinde Türkiye İş Bankasının yanındaki Tombiş Kumru’ya uğramayı ihmal etmeyin.

Fiyat uygunluğu, servis hızı ve müşteriye davranış biçimi olarak çok takdirimi kazanan bir yerdir. Alacağınız bir kumru(2.5 liradır belki artmıştır.) 2 tane ile tıka basa doyarsınız. Çok lezzetli yapıyorlar.

Tombiş Kumru çok sevilen bir yer olmalı ki 10 tane şubesi mevcut şu an için. Arkadaşlarımı da severek götürdüğüm bir yerdir. 1990’dan bu yana hizmet vermektedir.

İsterseniz de illaki kumru yemeyebilirsiniz diğer fast food tarzı da var. Fakat Kumru’nun tadı bir ayrı. İsteyen kumru + ayvalık tostu da yapabilir. Ayvalık tostu da çok lezzetlidir.

Kumruyu bilmeyenler için söyleyim. Sucuk, salam, sosisin tereyağ ile hamburger köftesinin pişirildiği ızgarada pişirilip özel susamlı ekmeği arasına kaşar peyniri eritilip ketçap ve mayonez ile servis edilmesidir. İzmir yöresine ait bir yiyecek olsa da bir çok şehrimize yayılmıştır.

tombis

Tombiş Kumru-Cebeci/Ankara

Ankara’da Kumru nerde yenir derseniz tek yer derim : “Tombiş Kumru”

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.348.585


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.
 • elif

  Sizin tavsiyeniz üzerine bende o mekana gittim ve çok memnun kaldım.Artık bende arkadaşlarıma orayı gözüm kapalı önereceğim.

 • özcan

  allah için buraya gitmeyin çok sorumsuz herşeyi yanlış yapan bi yer hoşaf olmaz burdan

 • osman

  benim babam bu iş yerinde çalışıyor benim en sevdiğim yiyecek ise köy tostudur …ülker ailesi

 • tombiş kumru'nun bu kadar sevildiğini bilmiyordum 🙂

 • burak

  kesinlikle tavsiye ederim cok temiz samimi bi yer bi sürüde subeleri var ben encok eryamandayım orda oturdugum için sürekli ordan yiyorum..

 • ercan

  dün akşam gece diyim 1 gibi iki arkadaşla beraber kumru yiyelim dedim gerci her ne kadar yiyemesekde cünki kumrunun içinde ketcap ve mayonez yoktu eger evet yok diorsa bunu yapan arkadaşlar kumru satıyoz die cıkmasınlar meydana kasaya gelip hesabı verirken neden ketcap ve mayonez yoktu deyince siz isteyince veriyoruz dedi ve masaya siparişi getiren arkadaş peketmi dior biz masaya oturuyoruz vatandaş paketmi dior eger paket olsaydı zaten masaya oturmazdık bu son oldu kumru ve tombiş bende bitti. arka masada oturan iki bayan ve iki erkek arkadaşla sürekli ilgilenirken artık tipimizdenmi duruşumuzdanmı maraba muamelesi gördük masaya gelip kalkın der gibi paketmi die sormak cok rencide ediciydi ketcap ve mayonez ise istege baglıysa ki daha önce öle bişiy olmamıştı nerde yediysek içindeydi neden masamızda değildi:D

 • sultan

  izmir kumru böyle bi lezzet yok ne diye bilirimki ancak tombiş de yenir

 • Elif

  Sürekli olarak sabahları ve öğlenleri hizmetinizden faydalanmaktayız. Sincan Tombiş Kumrunun verdiği hizmetten çok memnundum ama son 2 aydır menunum diyemecegim.Yaptığınız yiyecekler tat olarak leziz ama telefona bakan arkadaşlar yalnış sipariş alıyorlar.Dagıtım servisini yapan arkadaşlarda işi yetiştiremedikleri için yiyecekler çok geç ve soğuk geliyor.Bunun bir an önce düzeltilmesini bekliyoruz.Hatta siparişlerin çok olduğunu ve yetiştiremediklerini söyleyen personelinizin arttırılmasını yada Sincana bir şube daha açmanızı öneriryoruz……..

 • kadir

  abi ben 2yıldır yurtdışındayım.. üniversite zamanlarında hep derdim şu ankaradan bi kurtulayım bi daha gelirsem nolsun diye.. şimdi varya sırf o köy tostunun sucuk ekmeğin kumrunun tadına… böyle doya doya bol etlli ya tarif edilmez ya o tat.. walla 2yıldır burada sırf tombiş için ankarayı özledim yaw. geleceğim sabaha kadar yiyeceğim abi! giderken ztn belki özlerim diye bi defada bir hamburger bi köy tostu bi kumru bide meyve suyu ayran götürmüştüm bi oturuşta.. normalde tek bir kumru benim gibi birini doyuyurdu.. ne günlerdi be.

 • mahmut

  Oranın sahibi tam bir o. cocugu ürünleri kalitesiz ve lezzetsiz tavsiye etmem.