Salı , 7 Temmuz 2020
Güncel
Anasayfa / İnternet / Sosyal Medya / Facebook / This Request Can’t Be Sent

This Request Can’t Be Sent

Facebook amcamız yine yapacağını yaptı ve artık kimse kimseye arkadaş daveti gönderemez hale geldi. Eğer bir kişi ile ortak arkadaşınız yoksa ve onu eklemeye çalışıyorsanız facebook size aşağıdaki gibi bir uyarı çıkarıyor.

This Request Can’t Be Sent

Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can’t be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you’re seeing this message in error, you can report the problem.

Burada Facebook ne demek istiyor hemen tercüme edelim.

Bu Davet Gönderilemez

Bu kişiyi şahsen tanıyor musunuz ? Facebook’un kötü kullanımının engellemesi için bu davet gönderilemez. Daha fazlasını öğrenmek için Yardım Merkezi’ne gidin. Eğer bu mesajı hatayla gördüğünüze inanıyorsanız, bu problemi rapor edebilirsiniz.

Facebook’un bu yeni uygulaması beni cidden çileden çıkardı. Bir çok müşterim ile facebook üzeri iletişim kurarken artık kuramaz hale geleceğiz. Bakın bir müşterim ne yazmış ?

selam benı eklermsnz ben ekleyemyrm da

Bayan kendisi beni ekleyemiyor çünkü aynı hata ona çıkıyor. Ben de onu ekleyemiyorum. Aynı hata bende de var. İki tarafta arkadaş olmak istiyor ama facebook engelliyor. Ne kadar garip bir durum. Facebook bu abartı önlemini bir an evvel kaldırması gerekiyor. Aksi halde daha çok can yanacak. 🙁

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.465.635


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.