Salı , 26 Ocak 2021
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Televizyon İzlememek

Televizyon İzlememek

1 ay kadar önce evde televizyonu kaldırma kararı aldım. Bu kararı aldığımda biraz şüpheliydim. Ne yapacağımı merak ediyordum. Çünkü sonuçta televizyonsuz olan bir ev yok gibi bir şey bu zamanda. Neyse televizyonu kaldırdım sadece önemli programları haber ve izlediğim bir kaç diziyi zamanında izlemek için tivibu kullanacaktım. Aradan bir ay geçti ve halimden son derece memnunum. Önemli bir kaç haberi tivibu’dan izliyorum. Onun haricinde tivibu’yu da izlemiyorum. Takip ettiğim dizileri de dizi sitelerinden izliyorum.

Bu yaptığım uygulama ile boşa televizyonla zaman kaybetmiyorum. Ayrıca eve gelen arkadaşlarımla muhabbet imkanı da artıyor. Eskiden olsaydı arka fonda televizyon gürültüsü ile ne konuştuğunu anlamayan misafirlerin olduğu bir ev ortamı olurdu. Çok şükür böyle bir sıkıntı yok şimdi. O kadar rahatım ki. İnanın televizyonda izleyecek sayılı şey var. Bunu da izlemek için reklamları izlemeye hiç gerek yok. İnternetiniz de varsa online reklamsız izleyin.

Bu önerimi bir deneyin eminim ki memnun kalacaksınız. 🙂

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.494.261


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.