Çarşamba , 28 Ekim 2020
Güncel
Anasayfa / Mobil / Telefon Konuşmalarını Kaydetme

Telefon Konuşmalarını Kaydetme

Malumunuz son zamanlarda MİT, Paralel dinleme muhabbeti zirve yaptı. Biz de gündemi takip edelim diye böyle bir uygulamayı sizlerle paylaşmak istedim. Ticaret ile uğraşan bir kişi olarak yaptığım konuşmaların önemi çok fazla olabiliyordu. Bazen kendi kendime diyordum. Yahu şu telefonları kaydetsem de verdiği sözü inkar edenleri, tehdit edenleri ve yalan söyleyenleri bir bir tespit etsem diye kendi kendime hayıflanıyordum.

Uygulamanın en çok sevdiğim özellikleri şunlar.

  1. Konuşma yaparken otomatik olarak kayıt devreye giriyor.
  2. Konuşmada ses kaydı biter bitmez dropbox ve google drive a wi-fi açıksa yedek alıyor. Hatta görüşmelerinizi wi-fi açık değilse wi-fi açılınca toplu yedek alıyor.
  3. Paylaş tuşu ile görüşme kaydını whatsapp’ten sesli mesaj olarak gönderebiliyorsunuz. Bluetooth, mail vs. gibi paylaşımlar da yapılabilir.ü

Bu ayarları kendinize göre optimize edebiliyorsunuz. Ben bu şekilde kullanıyorum ve faydasını görüyorum. Pro sürümünü kullanıyorum. Reklamsız ve ekstra özelliklerle güzel bir uygulama…

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.480.096


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.