Çarşamba , 2 Aralık 2020
Güncel
Anasayfa / Tasarım

Tasarım

Süs Havuzu Nasıl Yapılır?

Bahçenizde bir süs havuzu olsun istemez miydiniz? Peki süs havuzumuzu nasıl yapacağız? Devamını Oku »

Cardip İle Leptop’u Mat Hale Getirme

Cardip yöntemi İle eski eşyalar veya rengini beğenmediğiniz eşyalarınızı modern bir görünüme nasıl sokabilirsiniz? Devamını Oku »

E-Bülten Çalışmalarım

Merhabalar arkadaşlar, 6 aydır çalışmış olduğum şirkette (Dünya Turizm) birçok tasarıma imza attım. Dünya Turizm gerçekten tasarım konusunda bana birçok referans sağlamış durumda. Bunlardan sadece birisi de yapmış olduğum E-Bülten reklam çalışmaları. Dilerseniz E-Bülten tasarımlarıma bir göz atalım. Devamını Oku »

Üç Katlı Şal İndirim Kampanyası için E-Bülten Tasarımı

Devamını Oku »

Dudu Çanta İndirim Kampanyası için E-Bülten Tasarımı

Dudu Çanta ürün Kampanyası için yapmış olduğum tasarımı sizlere sunmak istedim. E-Bülten görsel tasarımı için görüş ve düşüncelerinizi beklerim. Devamını Oku »

Sanalpazar Tasarım Hatası

Bir PHP yazılımcı olarak Linux kullanmaktayım. İşletim sistemim Ubuntu 13.04. Sanalpazar’dan aktif satış yapan biri olarak sanalpazarın bir tasarım hatasını paylaşmak istedim. Devamını Oku »

Eyfel Kulesi Yıkılır mı ? | Photoshop Manipülasyon

Merhabalar, Son zamanlar da yapmış olduğum Photoshop manipülasyon çalışmasını sizlerle de paylaşmak isterim. Devamını Oku »

Mükemmel Photoshop Tasarımları

Merhaba Photoshop hayranları, Hayranlığımıza hayranlık katacak tasaırmları ile daha yeni tanıdığım; Alexander Koshelkov isimli Photoshop sanatçısının videolarını sizlere de sunmak istedim. Bir photoshop hayranı iseniz gerçekten izlemezseniz çok şey kaybedebilirsiniz. Şahsen ben bir photoshop hayranı ve kullanıcısı olarak mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum. Devamını Oku »

Adobe Photoshop’ta Şekilli Yazı Yazma

İyi günler arkadaşlar bugün sizlere Adobe Photoshop‘ta çeşit çeşit font yapabileceğiniz , yazılarınıza logo koyabileceğiniz ( facebook,twitter,myspace vs. ) çok kullanışlı bir siteyi tanıtacağım. Devamını Oku »

Karanlık Sokak – Fotoğraf Manipülasyon

Önceleri çekmiş olduğum bir fotoğrafı manipüle ederek yapmış olduğum bir fotoğraf manipülasyon çalışmasını sizlerde görün istedim. Devamını Oku »