Perşembe , 24 Eylül 2020
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Eleştiri / Sözde Demokrasi

Sözde Demokrasi

Bu yazımı sözde demokrasi yanlılarına ithafen yazıyorum. Blogumda bir çok karşıt görüşe yer vermişim. Bir çok eleştiriye katlanmış ve düzgünce cevap vermişim. Küfür edildiğinde mesajları silmişim. Kendi görüşümde olan birinin karşıt görüşe küfrettiğini görünce silmişim.

Blogumda böyle bir ortam sağlamış. Küfür etmeyenler fikirlerini açıkça beyan edebildiler. Blogumda siyasi ve sosyal yazılarım da mevcut. Yazdığım eleştirilerde eleştirilen kişilere de söz hakkı tanıdım ve kesinlikle sansür uygulamadım.

Çok acıdır. Yasakçı bazı zihniyetler yazılarımı kaldırma girişimlerinde bulunuyorlar. Hatrını kıramadığım kişileri aracı ederek beni bazı yazılarımı kaldırmaya zorluyorlar. Onlara diyorum ki hadi hodri meydan. Kaldırmıyorum arkadaş yazı filan.

Karşımıza fikir üretemeyen yasakçıları değil, fikir üreten özgür düşünce taraftarlarını bekliyoruz.

 

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.475.929


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.