Çarşamba , 27 Mayıs 2020
Güncel
Anasayfa / Cihan Blog Hakkında / Sitemize CDN Desteği

Sitemize CDN Desteği

Cihan Blog olarak site tasarımı değişikliğinden sonra hız olayına da bir el atalım istedik. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için artık sitemizde Cache ve Minify sistemlerinden sonra CDN kullanmayı da uygun gördük. Sitemizdeki statik dosyalar artık MaxCDN tarafından dünyanın farklı noktalarındaki sunucularından servis edilecek. Aşağıdaki resimde bunu görebilirsiniz.

Ekran Görüntüsü - 2014-04-13 11:02:58

Sitemiz artık size daha hızlı bir şekilde hizmet verecektir.

Cihan Blog olarak site tasarımı değişikliğinden sonra hız olayına da bir el atalım istedik. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için artık sitemizde Cache ve Minify sistemlerinden sonra CDN kullanmayı da uygun gördük. Sitemizdeki statik dosyalar artık MaxCDN tarafından dünyanın farklı noktalarındaki sunucularından servis edilecek. Aşağıdaki resimde bunu görebilirsiniz. Sitemiz artık size daha hızlı bir şekilde hizmet verecektir.

Review Overview

Summary : Sitemizin hızından memnun musunuz ?

User Rating: 4.8 ( 2 votes)
0

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.460.031


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.