Çarşamba , 27 Ocak 2021
Güncel
Anasayfa / İnternet / Sayfalarınızı Daha Kolay Gezilebilir Kılın

Sayfalarınızı Daha Kolay Gezilebilir Kılın

Eski bir takipçim iseniz sitemde bir çok değişim olduğunu fark etmişsinizdir. Sayfalar arası gezinmede sıkıntı yaşadığınızı biliyordum ve bir düzenleme yapmaya karar vermiştim. Düzenlemenin büyük bir kısmı tamamlandı. Üstteki navigasyon çubuğunda bir çok kategorinin bağlantısı yerleştirildi.

Böylelikle sitemiz üzerinde daha rahat gezinti yapabileceksiniz. Blog yazarlığı yapmak isteyen kişiler de bu tarz kategorilendirmeye dikkat ederse faydasını görecektir. Sitenizde takipçilerinizin gezinme süresini artıracak ve yeni gelen ziyaretçilerin de sitenize bağlanmasını sağlayacaksınız.

Kategorilendirmenize oldukça önem verin ve site içeriğinizi zengin tutmaya çalışın. Bu zenginlik kargaşaya sebebiyet vermesin. İyi bir yönetim ve güzel bir navigasyon çubuğu ile ciddi bir blog sitesi oluşturabilirsiniz.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.494.370


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.