Salı , 24 Nisan 2018
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Satranç Takımları

Satranç Takımları

SatrançSatranç seven biriyseniz birbirinden güzel satranç setlerine de ilgi duyarsınız. Satrançı bir zevk olarak gören arkadaşlar iyi bilirler ki satranç tahtası ve satranç taşları bir arada satılıyorsa çok kaliteli bir takım değildir. Satrançı sevenler taşlarını da tahtasını da ayrı ayrı seçerler. Ben bu durumu biraz toplama bilgisayar ile hazır bilgisayara benzetiyorum. Bilgisayardan anlamayan bir kişi hazır toplanmış sistem alır. Ama işi biraz bilenler kendisi toplar. Satranç da öyledir.

Özel satranç tahtalarına birbirinden güzel figürler seçilerek hem güzel bir ev dekoru yapabilirsiniz. Hem de satranç oyununu adeta bir sanata dönüştürebilirsiniz.

1.300 TL’ye satranç takımı bulacağınız gibi 10 TL’ye de satranç takımları bulabilirsiniz. Bu aralıkta çok zengin bir ürün çeşidi bulunduran Hediyeler Dünyası, her keseye uygun takımlar sunuyor.

Satranç tahtalarımız 4 katlı su bazlı verniklenmiştir. Kesinlikle boya kullanılmamıştır. Doğal ahşap rengidir. Türkiye’nin en büyük ahşap ihracatçılarından olan Helena firmasının Türkiye’deki online satışını yapan Hediyeler Dünyası sizlere çok güzel ürün çeşitleri sunuyor.

Satranç tahtaları çok özel ağaçlardan büyük işçilik harcanarak üretilmektedir. Bu güzel satranç tahtanıza da birbirinden çeşitli figürler seçmek de işi eğlenceli hale getirebilir

Satranç Figürleri

Osmanlı Figür, Poseidon Figür, Haçlı Figür, İspanyol Figür, Atlas Figür, İthal Figür, Roma Figürü gibi bir çok figür çeşitleri bulunmaktadır. Figür çeşitlerimizi görmek için tıklayınız.

http://www.hediyelerdunyasi.com.tr/kategori/satranc-taslari.aspx

Tüm satranç takımları, figürler ve satranç tahtaları için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://www.hediyelerdunyasi.com.tr/kategori/satranc-takimlari.aspx

Ürünleri yurtdışından ve toptan olarak da alabilirsiniz.

Saygılarımla,

Cihan KÜSMEZ

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.398.962


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.