Çarşamba , 7 Haziran 2023
Güncel
Anasayfa / İnternet / Eğlence / Dizi / Salem Dizisi

Salem Dizisi

Salem dizisinin ilk bölümünü izler izlemez bu konuyu yazmaya koyuldum. Salem dizisi gizem, macera, tarih ve fantastik öyküleri sevenler için ilginç bir dizi olabilir. Olabilir diyorum çünkü dizi henüz kendini ispatlayamadı. Ben ilk izlediğim diziler hakkında çok nadir kesin konuşurum. Vikingler o tarz bir diziydi. Salem ilk bölümü ile vasatın biraz üstündeydi. Zaten baktığımızda IMDB’den çok iyi bir puan alamamış. Aldığı puan 7.3

Salem dizisinde Nikita dizisinden Michael olarak tanıdığımız Shane West oynuyor. Yine Fringe dizisinden Lincoln Lee olarak tanıdığımız Seth Gabel oynuyor.

Dizinin konusunu kısaca özetlemek gerekirse, dizi 1685 tarihinde cadı avlarının olduğu Avrupa dönemini anlatıyor. 7 sene boyunca sevdiğinden ayrı kalan John Alden’in (Shane West) geri döndüğünde sevdiğindeki değişimleri konu alan bir dizi görüyoruz. Sevdiği karanlık güçler ile işbirliği içindedir. 7 sene sevdiğinden ayrı kalmasına sebep olan adam, John Alden’in sevgilisinin tutsağı olmuştur.

İleriki günlerde dizinin seyrini hep birlikte göreceğiz.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.638.032


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.