Pazartesi , 18 Haziran 2018
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Ticaret / Resimli Pasta

Resimli Pasta

Resimli Yaş Pasta özel günlerde çok özel bir hediyedir. Siz de resimli yaş pasta siparişi vermek istiyorsanız muhakkak bu yazıyı sonuna kadar okuyunuz.

Resimli Yaş Pasta Neden Önemli ?

Bazı anlar vardır ki unutulmaz. O anlara paha biçilemez. Bazı hediyeler vardır ki onlara hiç paha biçilemez. Çünkü o hediyeyi anlamlı kılan manevi bir yönü vardır.

Eşinizle unutamadığınız bir anınız var. Bir fotoğraf karesine basılmış durumda. Evlilik yıldönümü veya tanışma yıl dönümünde böyle bir pasta yaptırsanız onu mutlu etmez misiniz ?

Ya da küçük kızınızın 7. yaş gününde ona barbie bebeğiyle çekilmiş bir fotoğrafını pasta olarak armağan etmek istemez miydiniz ?

İşte Resimli Yaş Pasta fiyat olarak ekonomik ama manevi değer olarak paha biçilemezdir.

Ankara’da Dünyanın Her Yerinden Resimli Pasta Siparişi Verebilirsiniz

Resimli Pasta

Resimli Pasta

İşiniz gereği Amerika’da çalışıyorsunuz. Annenizin doğum günü ve Ankara’da yaşıyor.  Ona beraber çekindiğiniz güzel bir anınızın fotoğrafını yollayın. Onu pasta yapıp annenize gönderelim.

Pastayı isteğinize göre şekillendirebilirsiniz. Daire, Kalp şeklinde veya dikdörtgen hiç fark etmez. Ayrıca içindeki malzemeleri siz seçebilirsiniz. Çikolatalı ve meyveli pasta olarak siparişi hazırlayabiliriz.

Resim Ücreti : 10 TL

Pasta Ücreti 40 TL

Toplam : 50 TL

Pastamız 2 kilodur. İsterseniz 2 kilodan büyük de yaptırabilirsiniz. Ama minimum 2 kilodur. Yani 2 kilo resimli pasta 50 TL’ye gelmektedir.

Resimli Pasta İrtibat Bilgileri

Firma Adı : Kakao Pastanesi

Telefon      : 0 (312) 3306313 – 0 (312) 3309754

Adres         : Ayvalı Mah. Seval Cad. No:51/A Etlik – Keçiören/Ankara

Resimli Pasta’da Müşteri Memnuniyeti

Yurtdışındasınız ve annenize veya sevgilinize Resimli Pasta gönderme talebinde bulundunuz.  Ödemeyi yapıp, resmi bize gönderin. Ürünü bir günde hazırlayalım ve Ankara içi ücretsiz olarak dediğiniz adrese götürelim. Siparişinizi teslim etmeden önce size haber vereceğiz. Biz siparişi teslim ederken siz de sevdiğinizi telefon ile arayabilirsiniz.

Ayrıca ürün hazırlanınca resmi size mail olarak atılır.

Ürünlerimiz hakkında yorumlarınızı bekliyoruz…

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.294.741


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.