Çarşamba , 8 Temmuz 2020
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Haber / PKK’ya Yapılan Askeri Operasyon

PKK’ya Yapılan Askeri Operasyon

PKK’ya şu aralar bir operasyon yapılıyor. İnternette yazılanları okuyorum. Herkes operasyonlar hakkında bilgi almak istiyor.

Tabi ben de bu isteklere gülümseme ile yanıt veriyorum.

Sayın Tayyip Erdoğan operasyon öncesi medya patronları ile bir araya geldi. Ne konuştular bilinmez ama pkk olayını kurcalamamalarını istedi sanırım. Çünkü hiçbir haber göremiyoruz.

Olması gereken de buydu zaten. Neydi o önceleri ? Davul zurna eşliğinde PKK’yı vurmaya gidiyorduk. Bir operasyon televizyon kanalı ile halka duyurulur mu ? Bu kadar komik iş olur mu ? Operasyon esnasında kaç ölü kaç yaralı bu an be an bildirilir mi ?

Gerçekten bu operasyonun olumlu sonuçlanmasını can-ı gönülden istiyorum. Hem bu operasyon bu gizlilikle yönetilmesi yönünden bir ilk. İnşaallah sonuç verir. Her ne kadar politikacılara olan güvenimi kaybetsem de…

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.465.763


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.