Perşembe , 9 Temmuz 2020
Güncel
Anasayfa / İnternet / Paypal Kredi Kartı Tanımlama

Paypal Kredi Kartı Tanımlama

Paypal hesabınıza kredi kartı tanımlamak iki adımdan oluşmaktadır. İlk adım olarak Hesabım >> Profil >> Kredi Kartı Ekleyin / Düzenleyin >> Kart Ekle bölümüne girin ve kart ile ilgili bilgileri giriniz.

Bilgi girişi yapıldıktan sonra size bir mail gelecektir. Bu mail paypal hesabınıza bir kart tanımladığınız ile ilgili bir maildir. Bu sırada kredi kartınızdan 1.95 $ çekilecektir. Size gelen mailde bu miktarın öğrenilmesi gerektiğini söyler.

Banka atmsine gidip kredi kartınızın güncel hesap özetine bakarsanız paypalın çektiği miktarı görürsünüz. Açıklamada 4 haneli bir kod göreceksiniz. Bu kodu bir yere not edin. Daha sonra Hesabım >> Profil >> Kredi Kartı Ekleyin / Düzenleyin bölümüne girin ve eklediğiniz kart için Paypal Kodunu Girin linkine tıklayın. 4 haneli paypal kodunu girdiğinizde kredi kartınızın tanımlanma süreci sonlanacaktır.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.465.927


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.