Pazar , 27 Kasım 2022
Güncel
Anasayfa / Mobil / Paypal Android Uygulaması Türkiye

Paypal Android Uygulaması Türkiye

[poll id=”10″]
4-5 aydır Android İşlemcili telefon kullanan biri olarak Paypal’ın Android uygulamasını indirmek istedim. Bir de gördüm ki Paypal’ın Android uygulaması Türkiye’deki kullanıcılar tarafından kullanılması yasaklanmış.

Paypal Türkiye’de son zamanlarda oldukça aktif işlem yapmasına rağmen neden böyle mantıksız bir davranışa imza attı anlamak mümkün değil. Mobilitenin bu kadar yaygın olduğu bir zamanda para alıp göndermemizi engelleyen Paypal’ın bu tutumundan en kısa sürede vazgeçmesini temenni ediyorum.

ekranSize bu durumu göstermek için bir ekran görüntüsü aldım. En altta şöyle bir uyarı mesajı görüyorsunuz:

“Bu öğe cihazınızın bulunduğu ülkede yüklenemez.”

İşte biz de soruyoruz : “Sebep ?”

Arkadaşlar bir de anket düzenledik. Lütfen ankette oy kullanın ve konu hakkındaki yorumlarınızı da bizlerle paylaşın. Paypal’a bu konu hakkında bir bildirim göndereceğim.

Eğer bir topluluk oluşturabilirsek, Paypal bu sese kulak verip gerekli düzenlemeleri yapacaktır kanaatindeyim. Fakat bu 2-3 kişiyle olacak bir mevzu değil. Blog üzerindeki yazı ile yüzlerce kişiye ulaşabilirsek ve bu kişilerin yorumlarını alabilirsek işte o zaman bir yaptırım gücümüz olacaktır.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.604.184


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.