Perşembe , 9 Temmuz 2020
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Ticaret / Pasta Siparişi

Pasta Siparişi

Önemli bir gün mü kutlayacaksınız ? Bir doğum günü veya bir yıldönümü. İster resimli, ister şekilli isterseniz de normal yaşpasta siparişi verebilirsiniz. Üstelik dünyanın neresinde olursanız olun Ankara içinde her yere teslimat yapabilirsiniz.

Yapmanız gereken şey çok basit. Hemen hayalinizdeki pastayı mümkünse resmini bize yollayın. Biz size bu pastayı yapalım ve Ankara içinde istediğiniz adrese gönderelim. Kakao Pastanesi olarak her geçen gün internet üzerinden aldığımız siparişlerin sayısı artmaktadır.

Ne Tür Pastalar Yapıyoruz ?

Şekilli Pasta, Resimli Pasta, Çikolatalı Pasta, Meyveli Pasta çeşitlerimiz bulunmaktadır. Sevgililer Günü Pastası, Evlilik Yıldönümü Pastası, Doğum Günü Pastası, Çocuğa Pasta gibi özel pastalarımız bulunmaktadır.

Bizimle irtibat kurmak için

Firma Adı : Kakao Pastanesi

Telefon      : 0 (312) 3306313 – 0 (312) 3309754

Adres         : Ayvalı Mah. Seval Cad. No:51/A Etlik – Keçiören/Ankara

Not: Sipariş veren müşterilerimiz siparişleriniz hakkında yorumlarınızı buraya yazarsanız memnun oluruz.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.465.919


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.