Salı , 26 Ocak 2021
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Kadınca / Panço Modelleri

Panço Modelleri

Soğuk havalarda bizi sıcak tutacak pançoların modellerinden bahsetmek istiyorum size.

İlk olarak Panço’nun ne olduğundan bahsedelim. Panço çok geniş bir kavram, yağmurluk yerine kullanıldığı gibi, şık kıyafet aksesuarları, şal, kıyafet vs. gibi de kullanılabiliyor. Panço’nun onlarca farklı kullanımı var.

Bu yazımda panço modellerinden otantik modellerden bahsedeceğim. Panço modellerinin otantik olanlarında genelde sonbahar renkleri kullanılır. Sonbahar’ın soğuk günlerinde bizim içimizi ısıtan pançolar direk olarak sonbahar renkleriyle süslendiği için sonbahar ile bir bütün oluşturur.

Otantik panço çeşitlerine bir kaç örnek vermek istiyorum.

Panço
Panço

Yukarıda gördüğünüz çeşitler sonbahar renkleri kullanılarak yapılmış otantik panço çeşitleridir.

Bu ürünler %100 akrilikten yapılmıştır. Yumuşak ve tüylü yapısı sizi sıcak tutar. Boy ölçüleri 170 x 135 ölçülerindedir.

Ürünün bir çok rengini ve desenini bulmak mümkün.

Ürün temininde sıkıntı yaşayan kişilerin olduğunu biliyoruz.

Hediyeler Dünyası ekibi panço tedariğinde sorun yaşayan kişileri bildiğinden online olarak panço alışverişine adım attı. Artık panço siparişlerini Hediyeler Dünyası’nın Panço Reyonlarında bulabilirsiniz.

Panço fiyatları 18 TL + KDV fiyatlarındadır. Perakende ve toptan alışverişler yapabilirsiniz. Toplu alımlarda indirim de yapıllmaktadır.

Çok daha güzel desenler ve renkler stoklarımıza girecektir. Şu an stoklarımıza girecek yeni panço modellerini beklemekteyiz. Yeni modeller gelince piyasaya süreceğiz.

Hediyeler Dünyası Panço satışında lider firmalardan biridir. Siz de Pançolarınızı 31 yıllık firmamızın güvencesiyle alınız.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.494.258


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.