Çarşamba , 7 Haziran 2023
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Siyaset / Ona Yok Buna Yok MHP

Ona Yok Buna Yok MHP

devlet-bahceli-640x3607 Haziran seçimleri sonrası MHP öyle bir çizgi izliyor ki ne tabanı anlıyor ne tavanı. Ülkenin en karışık dönemlerinde siyasi hesapları bir kenara bırakıp sadece devletini düşünen MHP gitmiş yerine tanımadığımız insanlar gelmiş sanki.

Tamam Akparti ile tabanın istediği halde Koalisyon yapmamanı anladık diyelim. Erken seçime de karşı çıkmak ne ? Ülke hep böyle karışık mı duracak ? Geriye tek bir çıkış yolu kalıyor o da cumhurbaşkanının bir seçim hükümeti ataması. Peki MHP yazılı açıklamada ne dedi. Seçim hükümetine üye vermeyeceğiz. Yani bakanlık da almayacak. Yahu kardeşim siz kafayı mı yediniz. HDP bakanlık alacak. Sen onları seyredeceksin öyle mi ? Bak MHP dikkat et. Tehlikeli sularda yüzüyorsun. Halk HDP’ye bakanlık verildiği zaman senin yüzüne tükürmeyecek mi ? Sandıkta sana pis cevap vermeyecek mi ?

Akparti ile her türlü siyasi münakaşanı anlarım. Ama bunu bana hiçbir şekilde izah edemezsin. Senin oy verenlerine karşı bir sorumluluğun var. Öyle etliye sütlüye karışmam tavrı sadece korkakların tavrıdır. Korkaklar için de zafer yoktur. Bunu unutmayasın. Geriye kalan 6 günde umarım bir geri adım atma olur. Ama hiç sanmıyorum…

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.638.038


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.