Pazar , 14 Ağustos 2022
Güncel
Anasayfa / İnternet / Ömer Coşkun Kimdir ?

Ömer Coşkun Kimdir ?

Webmaster’ların son zamanlarda kızdığı bir isim var : “Ömer Coşkun” Peki kim bu Ömer Coşkun ve neden webmasterları kızdırıyor ?

Ömer Coşkun Kimdir ?

Ömer Coşkun bitkisel bir ilaç ile sigarayı bıraktırdığını iddia eden bir şahıstır. Bir çok kişiye fahiş fiyatlarla bu ilacı satmaktadır. Kadın programlarına bile çıkan şahıs İbrahim Tatlıses ile de bu konuda polemiğe girmiştir.

Webmasterlar Neden Kızıyor ?

İşte en önemli nokta bu. Webmasterlar Adsense kazançlarının düşmesini bu şahsa bağlıyorlar. Abuk subuk domainler alarak bütün reklam alanlarını kapatıyorlar. Fakat gelin görün ki bir tek kuruş kazandırmıyor reklamları. İşte hal böyle olunca biz webmasterları çileden çıkarıyor.

Google bu duruma bir çare bulacak gibi gözükmüyor. Ama Ömer Coşkun denen şarlatana da webmasterlar iyi niyetli bakacak gibi durmuyor. Bu olay bir yerde patlak verecek ama bakalım ne zaman ve nerede ?

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.586.553


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.