Çarşamba , 7 Haziran 2023
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Ticaret

Ticaret

İnternet ticareti hakkındaki fikirlerimi ve çalışmalarımı buradan size aktaracağım. İnternetten para kazanma önerilerini buradan bulabilirsiniz.

Otantik Masa Örtüleri

Yurtiçi ve Yurtdışında otantik masa örtülerine oldukça talep olduğunu görüyorum. Ben size güzel bir site tavsiye edeyim. Her yurtiçinden hem de yurtdışından rahatlıkla sipariş verebilirsiniz. Toptan Alışveriş Sitesi Dünya Turizm’den alım yapabilirsiniz. Hem yurtiçi hem de yurtdışından paypal ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Çeşitler için tıklayın. http://www.dunyaturizm.com.tr/tr/cat/ortu-minder-yastik/42 Devamını Oku »

Tesbih Fiyatları

Toptan tesbih almak için tesbih fiyatları araştırıyorsanız size çok özel bir site tavsiye etmek isterim. 0.35 kuruştan başlayan uygun tesbih fiyatları ile ve zengin tesbih çeşitleri ile ister 33 lük isterseniz 99luk tesbih bulabileceğiniz bir yerden bahsediyorum. Toptan olarak alabileceğiniz tesbihler hac malzemesi satan dükkanlar, dinlenme tesisleri, hediyelikçiler, bir milyoncu tabir edilen dükkanlar için idealdir. Tesbihleri online olarak satın alabilir. ... Devamını Oku »

Banka ATM’lerinde Japon Yeni

Bir tüccar olarak bankaların japon yenine bakışını eleştiren bir konuyu gündeme taşımak istiyorum. Türkiye eskiden beri İstanbul ve Kapadokya başta olmak istere Japon Turistlerin istilasına uğramaktadır. Ama ne yazıktır ki Bankalarımız Japon Yeni’ne gerekli önemi vermemektedir. Bu da bizim gibi turizm ile uğraşan firmalar açısından sıkıntılar yaşatmaktadır. Japon Turist grupları çalışan biri olarak en fazla elimize geçen para Japon Yeni ... Devamını Oku »

Media Markt Aydın’da

Aydın ilimiz Büyükşehir olduktan sonra da hızla büyümeye devam ediyor. Bu büyüme ile çeşitli alışveriş yerleri, mekanlar, şirketler kurulmakta. Devamını Oku »

Toptan Sabun

Toptan Hediyelik Sabun mu arıyorsunuz ? Turistik bölgelerde ve yerli piyasada satabileceğiniz birbirinden özel aromaları ayağınıza getiriyoruz. Sabun Çeşitleri Devamını Oku »

Türkiye’de İşsizlik Yok

Yazım kesinlikle siyasi bir amaçla yazılmamıştır. Bir tüccar gözüyle yazılmıştır. Bir partiyi destekleme niyetinde değilim. Devamını Oku »

Uluslararası Barkod

Şirketlerin kurumsallaşma sürecinde ve markaların tanınmışlığını artırma alanında yapılan en büyük adımlardan biri de uluslararası barkod kullanımına geçmektir. Devamını Oku »

Evde İş İmkanları

Günümüzün hayat pahalılığı nedeniyle bir çok kişi ek iş aramaktadır. Özellikle ev hanımları tarafından oldukça ilgi çekici olan evde iş, gündüzleri çalışan erkeklerin de ilgisini çekmektedir. Akşamları işinden evine dönen kişiler de evde iş imkanları ile arkadaşlarla sohbet ortamlarında kendilerine kazanç kapıları sağlayabiliyorlar. Avon, Oriflame gibi markalar evde iş imkanları sunduğunu hepimiz biliyoruz. Bu markaların kazanç oranlarını duydukça da oldukça ... Devamını Oku »

Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer Günü yaklaşırken size güzel bir ürün tavsiye edeyim istedim. Sevgilinize, nişanlınıza veya eşinize özel bir hediye almak istediniz ve bir evlilik teklifi yapacaksınız ve yüzüğünüzü klasik kutularda mı vereceksiniz ? Bence kadife kutusunda kristal gül ile sunum yapmak son derece zarif bir fikir. www.kristalgul.com adresinden sipariş verebileceğiniz bu ürün için ekstra kargo ücreti ödemenize gerek yok. Kapıda ödeme imkanı ... Devamını Oku »

Atom Değil Atom Bombası

Kardeşimden aldığım tavsiye sonucunda atomlardan aldım. Lezzeti Türk Kahvesiyle süper bir noktaya geliyor. Ben buna atom değil atom bombası diyorum. 🙂 Her Türk Erkeği için olmazsa olmaz bir yiyecek. Atom cezeryenin bir türevi aslında bildiğimiz cezeryenin top haline getirilmesiyle oluşuyor. Üstüne azıcık hindistan cevizi ve antep fıstığı veya fındık konularak sunuluyor. Türk Kahvesi benim vazgeçilmezim olduğundan bu ikisini bir araya ... Devamını Oku »