Cumartesi , 4 Temmuz 2020
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Nevşehir’de Öz Kızına Tecavüz Etti

Nevşehir’de Öz Kızına Tecavüz Etti

oz-kizlariyla-grup-seks-yapan-anne-babaya-70-yil-5059642_5568_o

6 yaşından beri öz kızına tecavüz ettiği, rehber öğretmen tarafından ortaya çıkarıldı

Nevşehir’de yaşanan olay insanlığın vicdanını birkez daha kanattı. Nevşehir’de 2002 yılından beri öz kızı M.K.(18)’yi önce taciz, sonrasında süreçtede tecavüz ettiği gerekçesiyle yakalanan İ.K. , tutuklanarak Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na gönderildi. Nevşehir’de gerçekleştiği belirtilen iğrenç olay, ortaokula devam eden E.K. (12)isimli kız öğrenci, okulun rehber öğretmeni ile sohbet ederken babası İ.K.(45)’nin 6 yaşından beri ablası M.K.’ye babasının önce taciz sonraki süreçte de çeşitli zamanlarda tecavüz ettiğini anlattı.

Rehber öğretmenin bu bilgiyi okul idaresi ve polise bildirmesinden sonra başlatılan araştırmada baba İ.K. ile kızı M.K’nin ifadesine başvurdu.

M.K. isimli genç kız ifadesinde 6 yaşından beri babasının taciz ve sonrasında da tecavüze uğradığını ve son olarak da yaklaşık 2 ay önce babasının tecavüzüne uğradığını söyledi.

Öz kızını taciz ve tecavüz ettiği ileri sürülen baba İ.K. çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na gönderildi.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.465.445


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.