Perşembe , 14 Aralık 2017
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Din / Muhammet Nur Doğan Kimdir ?

Muhammet Nur Doğan Kimdir ?

Muhammed Nur Doğan’ı çok uzun zamandır adını duyarım ama çok iyi tanıyorum şahsen diyemem. Bu yazıyı da Cübbeli Ahmet Hoca hakkında sarf ettiği sözler sonucunda yazmaya karar verdim.

Muhammed Nur Doğan, Arım Balım Peteğim (Petek Dinçöz programı), Tatlı Sert (Müge Anlı programı) gibi kadın programlarına çıkan bir kişi. Kendisi din konusunda bilirkişi kabul ediliyor bu tip programlarda.

En son Seda Sayan’ın Beyaz TV’deki programına katılan sosyete hocası Cübbeli Ahmet Hoca için çok ağır sözler sarf etti.Muhammet Nur Doğan, Hurafelerle Dolu Bir Kafa diye Cübbeli Ahmet Hoca’yı eleştirdi.

Videomuzu izleyelim.

Şimdi merak ediyorsunuz kim bu Muhammet Nur Doğan ?

Muhammed Nur Doğan’ın islami bir ilim geçmişi yoktur. İstanbul Üniversitesinde Türk Dili Edebiyatı Profesörüdür. (Bkz: İstanbul Üniversitesi) Peki profesörün muhattap olduğu kim ? Ömrü medreselerde geçen bir molla.

Yahu Sayın Muhammet Nur Doğan kadın programlarına çıkan bir erkek din alimi olabilir mi ? Siz bunu bilmeyecek kadar bilgi noksaniyetiniz varsa millet size neden itibar etsin ? Israrla kadın programına çıkıyorsunuz. Bakın Cübbeli Ahmet Hoca‘ya, Bakın Nihat Hatipoğlu‘na, Bakın Cevat Akşit Hoca‘ya. Hiç kadınlarla programa çıkıyor mu ? İslam edep ve ahlak dinidir. Kadın erkeğin haddi aşacak derecede cıvık muhabbetine izin vermez.

Cübbeli Ahmet Hoca Muhammet Nur Doğan’a Cevabını Verdi

17 dakikalık bir sohbette Cübbeli Ahmet Hoca cevabını verdi.

Yorumlarınızı bekliyoruz arkadaşlar…

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.349.337


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.
 • kenan

  yahu sen hoca isen diğer hocanın yanlış kelımelerını kuran dan ayetlerle hadislerle yalanlar mılletin yanluışa dusmesını engellersın keza…sen bunu yapmıyor saçma sapan laflar edıyorsun…..bilgin varsa kanıtla ..ama sapık olmak ıcın ilahıyat okumak bu kadar şart…

 • enes akhan

  ALLAH RAZI OLSUN HOCAMIZIN DEDİĞİ GÖREVİ YAPIYORUZ VİDEOYU PAYLAŞMIŞIZ..

  SAYIN CÜBBELİ AHMET HOCAM ALLAH ONDAN RAZI OLSUN!!!

  BİR KERE OLSUN KADINLARLA Kİ PROGRAMLARINDA BİRARAYA GELMEMİŞTİR…AMA BAZILLARI VARKİ SABAH AKŞAM O PROGRAMLARDALAR 🙂 BİZİM HOCAMIZ NAMAHREM DİR DİYE O KADINLARLA AYNI YERDE OTURMAZ.. TNT DE ÖYLE OLDU MESELA AYRI YERLERE ALDILAR KADIN SUNUCUYLA HOCAMIZI..ONUN İSTEĞİYDİ ÇÜNKÜ AMA BAZI HOCALAR KADIN PROGRAMLARINDAN ÇIKMIYOR 🙂 BU ARADA EHLİ SÜNNET HOCALARI ÇOK İYİ TANIYORSUN CEVAT HOCA NİHAT HATİPOĞLU FLN ..

  ALLAH RAZI OLSUN paylaşım için 🙂

 • Selim

  bu adamın amacı başka arkadaşlar merak ettiğim birşey var yanıtlarsanız sevinirim bu muhammet nur hoca efendi (edebiyatçı)alevimi sünnimi ?

 • Tarkan Osmanlı

  Muhammed nur doğan belli kişilerin piyasaya sürdüğü İslâm la uzak yakın alakası olmayan cehaletin zirvesindeki bir zavallıdan başka hiç bişey değildir. Cennet ve Cehennemin ahiret hayatının olmadığı yalanını insanlara empozet etmeye çalışıyor. Evrime inanıyor. Tam bir şarlatan.

 • anil

  Burada yazilanlara bakyigim zaman ya cahilliginden yada isi güc fitna yalan sookma..
  TanimadiginizD bilmediniz insanlar klavye karsinda elestirmek ne güzel…
  Bu yazida anlayamadigim hocanin kadim programlarına ciktiysa ne oluyor..cikamaz mi..ne kadar dar dusuncelisiniz biraz kendinizi ASIN fitne sokmayin.istemeden de olsa kul hakki yiyorsunuz…

  Kim sirf kendi dusuncelerine ters diye ve topluma fitne sokan insanlari birrine dusuren kimsekere diyecegim tek bir lafim var…..

  Allahin laneti uzerinize olsun…