Salı , 24 Nisan 2018
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Din / Muhammet Nur Doğan Kimdir ?

Muhammet Nur Doğan Kimdir ?

Muhammed Nur Doğan’ı çok uzun zamandır adını duyarım ama çok iyi tanıyorum şahsen diyemem. Bu yazıyı da Cübbeli Ahmet Hoca hakkında sarf ettiği sözler sonucunda yazmaya karar verdim.

Muhammed Nur Doğan, Arım Balım Peteğim (Petek Dinçöz programı), Tatlı Sert (Müge Anlı programı) gibi kadın programlarına çıkan bir kişi. Kendisi din konusunda bilirkişi kabul ediliyor bu tip programlarda.

En son Seda Sayan’ın Beyaz TV’deki programına katılan sosyete hocası Cübbeli Ahmet Hoca için çok ağır sözler sarf etti.Muhammet Nur Doğan, Hurafelerle Dolu Bir Kafa diye Cübbeli Ahmet Hoca’yı eleştirdi.

Videomuzu izleyelim.

Şimdi merak ediyorsunuz kim bu Muhammet Nur Doğan ?

Muhammed Nur Doğan’ın islami bir ilim geçmişi yoktur. İstanbul Üniversitesinde Türk Dili Edebiyatı Profesörüdür. (Bkz: İstanbul Üniversitesi) Peki profesörün muhattap olduğu kim ? Ömrü medreselerde geçen bir molla.

Yahu Sayın Muhammet Nur Doğan kadın programlarına çıkan bir erkek din alimi olabilir mi ? Siz bunu bilmeyecek kadar bilgi noksaniyetiniz varsa millet size neden itibar etsin ? Israrla kadın programına çıkıyorsunuz. Bakın Cübbeli Ahmet Hoca‘ya, Bakın Nihat Hatipoğlu‘na, Bakın Cevat Akşit Hoca‘ya. Hiç kadınlarla programa çıkıyor mu ? İslam edep ve ahlak dinidir. Kadın erkeğin haddi aşacak derecede cıvık muhabbetine izin vermez.

Cübbeli Ahmet Hoca Muhammet Nur Doğan’a Cevabını Verdi

17 dakikalık bir sohbette Cübbeli Ahmet Hoca cevabını verdi.

Yorumlarınızı bekliyoruz arkadaşlar…

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.398.962


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.