Çarşamba , 4 Ekim 2023
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Haber / Mehmet Haberal Cenazede Kahkahalarla Güldü

Mehmet Haberal Cenazede Kahkahalarla Güldü

Mehmet Haberal, Ergenekon sanığı olarak 2 yıldır tutuklu. Annesinin vefatı üzerine de kendisine 3 gün izin verildi.

2 Yıldır içeride olan Haberal için yandaş kanallarde ne kadar acıklı haberler yapıldı. Ne dediler ? Babasının cenazesine gidemedi. Annesi hasta iken helalleşemedi.

Evet bunlar adalet sisteminin çarpıklığı bu kabulümüzdür. Fakat olayı bu kadar duygusallaştırarak bu olaydan rant elde edilmek istenmesi hiç hoşuma gitmediği için bu yazıyı yazmak istedim.

Söyler misiniz bana, hangi espiri veya hangi olay bir insanın öz annesinin cenazesinde kahkaha ile gülmesine sebep olur ? Sokaktan bir adam öldüğünü duyuyoruz da belli bir süre ona bile üzülüyoruz. Bu rahatlığın sebebi nedir ?

Annesini sevip sevmemesi bizi de ilgilendirmiyor. Ama bari artık duygusallığı temel alarak halkı galeyana getirmeyin. Görülen o ki bu adam fazla izin almak istememiş.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.655.225


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.