Pazartesi , 28 Eylül 2020
Güncel
Anasayfa / İnternet / Eğlence / Dizi / Lost Finali

Lost Finali

Lost dizisi 6. Sezonluk maratonunun sonuna geldi. Herkes sonu çok merak ediyordu. Ben de merak edenler arasındaydım. Ama son sahneyi 2 sezon önceden tahmin ettiğimi söyleyebilirim. Aynı yerde aynı şekilde Jack gözünü kapatarak bitecek diyordum ve öyle de bitti.

Lost yapımcıları neden son 2 bölümü bu kadar duygusal yapmışlar anlam veremedim. İzleyenleri bayağı bir ağlatmak istemişler sanırım.

Lost yapımcıları 6 sezon sonunda her şeyi cevaplamış olacağız diyorlardı. Ama sözlerini tutamadılar. Son sezonda son bölümün son kısmına doğru Jack’in babasının ışığın geldiği kapıyı açmadan önceki sahnede onlar ölü müydü ? Eğer ölüyse içerdekiler de ölü olmalılar ki adadaki herkes ölmemişti. Yani bir karmaşa söz konusu Lost Finali batırdı diyebilirim. Son sahne çok artistik oldu. Fakat genel gidişat kötüydü. Lost’a yakışan duygusaldan ziyade daha heyacanlı bir final olması olurdu.

Lost’un the other endings (başka sonlar) diye bölümleri varmış. Onlara bakacağım. Bir de special bölüm yapmışlar. Şimdi de onu indiriyorum. Onu izleyeceğim.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.476.415


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.