Çarşamba , 4 Ekim 2023
Güncel
Anasayfa / Mobil / Cep Telefonu / LG’den Yeni Telefonlar

LG’den Yeni Telefonlar

Teknoloji gittikçe gelişiyor . Artık telefon ekranları büyüdükçe kaliteside artıyor . LG G3 serisinden sonra yeni telefonlar çıkartma peşinde . Çıkartacağı bir kaç modeli sundu . LG uygun fiyata L serisi telefonlarını sızdırdı . 3G desteği sunan LG L Fino ve L Bello, eylül başında düzenlenecek IFA Berlin etkinliğinde açıklayacak . İki telefonda Android 4.4.2 Kitkat ile gelecek .

LG yeni akıllı telefonlarını ilk olarak Latin Amerika’da satışa sunacak . Çok kısa süre içerisinde Avrupa ve Asya pazarında yerlerini alıcaklar .

LG L Bello resimlerdende anlaşılacağı gibi ekran inci daha büyük .

LG L BELLO ; Ekran olarak LG Bello’nun 5 İnclik 854 X 480p çözünürlüklü IPS LCD ekran , 1.3GHz hızında 4 çekirdekli işlemci , 1 GB Ram , 8 GB Dahili hafızası ile Micro SD Kart desteği sunuyor , 8 MParka kamera , 1 mp ön kamera ve  2.540mAh bataryası ile LG ailesinde yerini alıyor . 

LG FİNO

LG L FİNO ; 4.5-inç büyüklüğünde 854 x 480p çözünürlüklü ekranı ile karşılıyor . Adındanda anlaşılacağı gibi Fino ( yani daha küçük ) ,1 GB Ram , 4 GB dahili depolama ( Micro SD Kart takılabiliyor ) , 1.2GHz Dört çekirdekli işlemci , 8 MP arka kamera , 1.900mAh batarya .

 

Telefonlar hakkında kesin bir fiyat bilgisi olmasada LG  bu telefonlar ile IFA’da boy gösterecek . LG’den sızdırılan bir habere göre IFA etkinliğinde bizleri bambaşka tasarımı ile yeni bir telefon bekleyebilir .

Mete Çolak Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 42.319


En acayip gücümüzdür, kahramanlıktır yaşamak : Öleceğimizi bilip öleceğimizi mutlak