Perşembe , 2 Şubat 2023
Güncel
Anasayfa / İnternet / Eğlence / Film / Kurtlar Vadisi Filistin Yorumları

Kurtlar Vadisi Filistin Yorumları

Kurtlar Vadisi Filistin Eleştirisi

Kurtlar Vadisi Filistin’e 28 Ocak gitmek nasip olmadı gecikmeli olarak 31 Ocak da gittim.

Filmin Almanya’da yasaklandı denmesiyle merakım daha da artmıştı. Bir de Türk Sinema Eleştirmenlerinin düşmanlık tohumları ekiyor deyince merakım katlanmıştı.

Pana Film Ekibi o kadar kaliteli film yapıyor ki o yüzden yapımlarını beğenemez oldum. Daha iyisini yapacaklarına inandığım için bu filmi de tam beğendim diyemem. Pana Film 300-400 milyon dolarlık dev bütçeli sinema filmleri çekebilecek ayarda bir ekip. Bu yüzden biraz daha kaliteli yapıma imza atmalılar. En azından her filmde bir yeni tuğla koymalılar.

Savaş sahneleri vs. oldukça güzeldi. Ama konuyu beğendiğimi söyleyemeyeceğim. Çok damdan düşer gibi olmuş. Senaryo biraz daha güzelleştirilebilirdi. Hani çok daha dramatik bir film çekilebilirdi.

Pana Film’e gelen eleştirilere gelince, Türkiye’deki filmleri eleştiren birkaç eleştirmene şunu söyleyeceğim. Ya Türk Filmlerini eleştirmeyin ya da Kurtlar Vadisi’ni çünkü Kurtlar Vadisi’nin kulvarı farklı. Şu an Holywood filmlerine en yakın kalitede çekim yapan ekip kendileri.

Film 2 saatten az sürüyor. Beğeneceğinizi ümit ediyorum. Gitmenizde fayda var diyorum.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.619.005


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.